Televízia Markíza sa pre jarnú sezónu rozhodla pre jeden z najúspešnejších projektov minulého roka. Let's Dance opäť zaplní vysielaciu štruktúru a diváci sa skutočne majú na čo tešiť.

Okrem oznámených mien ako Mario Cimarro, Marián Gáborík, Mária Čírová či Janka Kovalčíková sa obmenila aj zostava porotcov. Pre nikoho nebude veľkým prekvapením, že do kresiel opäť zasadne Adela Vinczeová, Tatiana Drexler či ostrieľaný Janko Ďurovčík.

Adela navyše tanečnú šou moderovala všetky sezóny až na jednu, keď v nej tancovala ako účinkujúca. Tatiana zasadla do poroty slovenského Let's Dance v roku 2007, tanečníkov hodnotila aj v tretej, štvrtej, šiestej a aktuálnej sérii. Prísny porotca Janko Ďurovčík pôsobí v porote Let's Dance od úplného začiatku, teda od roku 2006.

Nováčikom bude tento rok Janko Koleník. V minulej sezóne absolútne ovládol takmer každé tanečné kolo a stal sa aj víťazom celej show. Fanúšikovia sa na sociálnych sieťach zhodujú, že práve na obľúbeného herca sa tešia úplne najviac. Nečudo, Janko si získal srdcia všetkých. VIAC FOTO Janka Koleníka z Let's Dance nájdete v GALÉRII.