Aktuálne sa Zuzana nachádza v jej prechodnom domove - luxusnom Dubaji. Na život v ňom treba mať skutočne poriadne zarobené. To známa slovenská influencerka spĺňa, dokonca zarába aj priamo na dovolenke. Každý deň popri ukážke trávenia času v exkluzívnej destinácii stíha aj propagovať vlastné produkty a zviditeľňovať svoje prevádzky. No tentoraz dala šancu aj iným.

Zuzana Plačková si užíva dubajské teplo.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cohd2U5IRyX/

ZUZANINU REAKCIU aj KOMPLETNÝ CENNÍK NÁJDETE V GALÉRII TU

V príbehoch na svojom Instagrame oznámila, že je otvorená novým spoluprácam na propagovanie a zverejnila svoj cenník. A mnohým tak poriadne dvihla žlč. "Ahojte, otváram zopár spoluprác na tento rok pre firmy, najlepšie dlhodobé spolupráce... Cenník," a nasledujú jednotlivé položky. Iste väčšine bežne zarábajúcich Slovákov vypálila ciframi zrak.

V istej diskusii sa následne objavili komentáre: "Čo jej už nesypú kolagény?" alebo: "Svet je chorý." Či ďalšia reakcia: "Dúfam, že raz príde doba, kedy toto influencerstvo skončí." Podpichovačné reči nenechali Zuzanu chladnou a v príbehu mamičkám odpovedala. Za jednu story je cena 2000 eur plus DPH, za set stories až 3500 eur s DPH. Jeden post by firmu vyšiel na 10 tisíc, post a stories za 12 tisíc. ,,Svet je chorý," ozývajú sa komentujúci. ZUZANINU REAKCIU aj KOMPLETNÝ CENNÍK NÁJDETE V GALÉRII TU.

Ozvali sa aj nespokojné mamičky...
Zdroj: Instagram queen.plackova