Zuzana sa rozhodne nebojí využiť akúkoľvek príležitosť, kam by sa mohla posunúť v rámci podnikania. Dôkazom je aj novootvorený butik s detskou módou, kde si príde na svoje každá mamička. Koncept je založený primárne na oblečení pre dievčatá a chlapcov, no nájde sa tam čo-to aj pre bábätká. Priestory sú hneď vedľa Zuzaninej kaviarne, čiže z biznisového hľadiska to bol šťastný krok.

René Strausz a Zuzana Plačková
Zdroj: instagram Z.P.

Najviac sa však z tohto obchodíku teší Zuzana, ktorej termín pôrodu sa blíži a nepochybujeme, že bábätko bude nosiť outfity aj z mamičkinho butiku. Pripomína vám niečo tento koncept? Tak si spomeňte na otvorenie podobného obchodu s detským oblečením, pod záštitou bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej, avšak ona sa zameriava primárne na novorodeniatka.

Pozreli sme sa aj na samotné ceny produktov, ktoré Zuzana ponúka a musíme povedať, že cenová hladina je na trošku vyššej úrovni. Dievčenské tričko stojí 24 eur, šortky 36 eur, šaty začínajú na sume 50 eur a vyšplhajú sa až na niečo cez 100 eur. Pri chlapcoch sa tiež bachnete po vrecku a za šortky či tepláky zaplatíte niečo cez 70 eur a košeľa stojí 55 eur.

AKO VYZERÁ ZUZANIN BUTIK NÁJDETE V GALÉRII TU!

Dali by ste toľko za detské oblečenie?