Na Markíze odštartovala slávna zoznamovacia šou Ruža pre nevestu. Už v prvej časti sa dali emócie doslova krájať, Tomáš padol do oka všetkým osemnástim kráskam a o jeho srdce sa začal drsný boj. Niektoré dievčatá dokonca neváhali a tej druhej prekazili rande. Na konci však museli odísť rovno tri adeptky na lásku.

Samotné natáčanie trvalo 5 týždňov, pričom štyri týždne sa nakrúcalo v Turecku (10 epizód), posledný týždeň na Slovensku (2 epizódy). Celková príprava trvala od augusta 2022, to zahŕňalo kastingy, hľadanie dievčat, nakrúcanie videonahrávok a postprodukciu.

FOTO PETRANY PRED ÚPRAVAMI NÁJDETE V GALÉRII

Do Tomášovho úzkeho výberu sa dostalo 18 dievčat, tie boli vyberané naozaj poctivo a rôznorodo, nielen čo sa týka výzoru, ale aj povahy a bydliska. Niektoré z nich nemali problém priznať plastické vylepšenia, jednou z nich je aj prostoreká Marcela, ktorá má upravené pery aj prsia.

Petrana taktiež otvorene hovorí o svojom upravenom nose a taktiež perách. Mladá účastníčka šou je aktívna aj na YouTube, samotnému Tomášovi sa zapáčila na prvý pohľad. FOTO PRED ÚPRAVAMI NÁJDETE V GALÉRII, spoznali by ste ju?