Ako píše Nový Čas pre ženy, rozchod s Tomášom pre ňu ani náhodou neznamená, že sa stiahne do úzadia. Petrana sa po prevalení ich konca objavila na slávnostnej premiére a hneď na druhý deň v erotickej relácii prezradila pikantné detaily s televíznym ženíchom, píše PLUS JEDEN DEŇ.

AKO VYZERALA PETRANA PRED PLASTIKAMI A AKÉ MÁ FOTKY NA EROTICKEJ STRÁNKE, SI POZRITE V GALÉRII

"Za mňa môžem povedať, že určite to veľmi bolelo, ale sama som vedela, že je to niečo, čo sa muselo stať a niečo, čo sa v tom momente aj malo udiať. Tým pádom, aj keď to bolelo, tak vždy ma udržiavalo v poriadku to, že ja som sa tak rozhodla a je to správne rozhodnutie - odísť rozdielnymi cestami. Prenášam sa cez to v poriadku. Niekedy, keď vidím tie krásny klipy, z toho čo sme prežívali, tak samozrejme sa mi zacnie a je mi to ľúto, ale stále verím tomu, že to bolo správne rozhodnutie," priznala pre PLUS JEDEN DEŇ na spomínanej predpremiére minisérie z dielne Voyo.

Iba deň po oznámení ich definitívneho odlúčenia prijala pozvanie do pikantnej relácie K-FUN na rádiu VIVA, kde sa rozhovorila nielen o detailoch ich intímností, ale aj o tom, akým bol aktuálne najznámejší ženích milencom.

"To bolo v 17 - ich. On mal frajerku, s ktorou sa rozišiel v podstate kvôli mne, ale potom sme neboli nejak oficiálni, a tak som si povedala, že ja s ním budem mať akt až vtedy, keď to tak bude. Potom sme boli na jednom dome a intoxikácia tam prebehla, tak akože aj toto sa stalo. No bolo to len ten jeden jedinýkrát a potom dva roky nič." "Moja najlepšia kamarátka mi to v podstate vysvetľovala na uhorke. Hovorila, že ´musíš zobrať ruku, teraz to dáš do úst, ale popritom tam máš tú ruku´. Ale potom, keď prišlo k tej reálnej veci, tak som zistila, že nie všetci to tam majú také vlhké, ako tá uhorka, tak prišla improvizácia," posťažovala sa. Priznala tiež, že nebola spokojná ani "s veľkosťou".

A čo Tomáš? "Ale však, čo budeme, dobrý. Tak, akože je to môj ex hej, človek by najradšej hejtil tieto schopnosti, ale musím povedať, že bol šikovný. Ak nejaké nevesty, čo boli so mnou v šou, chcú skúsiť šťastie, tak odporúčam." Chceli tiež vedieť, čo ju dokáže vydráždiť najviac. "No určite to je bozkávanie. Veľmi rada sa bozkávam, to ma väčšinou tak naštartuje a potom už to iba ide ďalej."

Petrana sa po šou vrátila k jazdeniu na koni.
Zdroj: Instagram/petranagala