Okrem podcastov PS: Jau to bolelo, ktoré pripravuje v spolupráci s komičkou a dobrou priateľkou Evelyn, je stále známa vďaka seriálu Horná Dolná, či z dvojice Cuky a Luky, kde jej sekundovala Zuzka Šebová. Najnovšie sa tiež ako producentka podieľala aj na novej komédii Známi neznámi.

Petra v súvislosti s premiérou poskytla niekoľko rozhovorov, nás zaujal práve jeden konkrétny, pre portál idnes.cz. „Protiklady sa priťahujú, ale v našom prípade to vôbec neplatí, pretože sme úplne rovnakí. Akurát môj Juro, pretože je muž, tak humor a všetky ostatné veci má oveľa viac ako ja. Takže ja sa teším domov. Nemusím prísť a niekoho baviť. Môj manžel s mojimi deťmi bavia mňa,” hovorí 46-ročná herečka.

Zrejme si to ani neuvedomila, no priateľa Juraja Brocka označila za svojho manžela. Nebolo by to však nič nezvyčajné, niečo podobné sa v jej živote udialo aj pred pár rokmi, keď sa verejnosť o svadbe s Francúzom a otcom jej synov, dozvedela až oveľa neskôr. Petra sa oficiálne k žiadnemu sobášu nevyjadrila, avšak, čo si o tom myslíte vy? :)

Má Petra Polnišová botox? Čo si o tom myslí? DOZVIETE SA V NAŠEJ GALÉRII TU