V poslednom ročníku na VŠMU dostala Natália dobre mienenú radu od svojej učiteľky, herečky a režisérky Ingrid Timkovej. „Raz mi povedala, že divadlo musí byť presné! V každej pauze a v každej chvíli. Len vtedy je možné robiť umenie v divadle. Je to nesmierne ťažké a vyžaduje si to namáhavú prípravu, ale výsledok stojí za to,“ spomína Natália, ktorú si diváci zamilovali na divadelných doskách aj v televíznych seriáloch.

Natália Puklušová s kamarátkou, tiež herečkou Dominikou Kavaschovou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CCVRwWzHpT3/

A jednu výbornú a veselú radu dostala aj od herečky Milky Vášáryovej. „Keď sme pred Vianocami skúšali v SND, Milka priniesla domáce koláče. Keďže si všetky kolegyne strážili hmotnosť, nezobral si nikto okrem mňa, a hneď niekoľko koláčov. Keď ma uvidela, povedala niečo, čo si navždy zapamätám: Natália, presne tak! Herečky, ktoré nejedia, sú zlé a nešťastné herečky. Vždy jedzte, koľko máte chuť! No a tak patrím medzi šťastné a dobré herečky.“

Natália si okrem šalátu dopraje aj koláče.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfTiJk-tdRZ/

Akých hereckých rád od starších kolegýň sa držia Dominika Kavaschová, Nela Pocisková či Zuzana Fialová sa dočítate v aktuálnom čísle magazínu EMMA.

Nová EMMA je už v predaji.
Zdroj: nmh

Viac fotiek nájdete v našej FOTOGALÉRII.