Manželovi Tiborovi porodila dcérku Bibianku. Mamina však nezdieľa trend, ktorý sa rozmohol na sociálnych sieťach a to, že mamičky zverejňujú fotky, ako dojčia svoje bábätká. Ale pred vonkajším vplyvom médií sa ju snaží chrániť aspoň tým, že veľmi neukazuje jej tváričku. Teraz urobila menšiu výnimku.

Už v minulosti jej chrbát jej podržali ďalšie známe Češky a zo solidarity začali svoje fotky z dojčenia zverejňovať tiež. Boli medzi nimi napríklad moderátorka Zorka Hejdová či speváčka Monika Bagárová – Pagáčovej kolegyňa z poroty SuperSar. Patriciin názor je však odlišný. ,,Je mi jasné, že toto veľa žien možno naštve, ale ja sa s tým na 100% stotožňujem. Áno, dojčenie je úžasná vec, ale na sociálne siete podľa mňa nepatrí,“ vyjadrila sa na Instagrame.

Aj teraz ukázala niečo, na čo by nemala odvahu každá mama. ,,Dieťa zašpinené od čohokoľvek - spokojné dieťa. Piesok bude v tých plavkách asi ešte budúce leto. A to ja som vždy bola ten typ, čo bol mega opatrný, aby nedajbože nemala nikde ani zrniečko piesku. Haha, časy sa menia," hovorí herečka. FOTOGRAFIU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.