"Tak, žienky! Ktoré nie sú z tých štastných, ktorým zmizne bruško hneď, ako porodia? Nebojte sa začať na sebe makať!  napísala Partlová na svojom Instagrame, kde zverejnila aj intímny záber iba deň po narodení jej syna. Herečka totiž ukázala svoje popôrodné bruškoo priamo z nemocnice. "Táto fotka vznikla deň po pôrode a je to necelý mesiac, čo som sa rozhodla “dať sa konečne dokopy". Len som chcela prispieť malou dávkou inšpiračnej ľudskosti, že v tom nie ste samé," dodala Mirka.

 

Fotku s podobnou myšlienkou nedávno zdieľala aj jej herecká kolegyňa Kristína Tormová. Trojnásobná mamina je známa svojím nadhľadom a zmyslom pre humor, ktorý ju nikdy neopúšťa. Na Instagarame sa na rozdieľ od iných vplyvných ľudí snaží ukazovať reálnu stránku (nielen) rodičovského života. Mnohé ženy tak inšpiruje a dodáva im nádej, že v tom nie sú samé aj keď na seba často kvôli popôrodným kilám vyvíjajú nátlak.

"Naozaj ani ja nemám čas a energiu cvičiť a preto budem asi takto vyzerať navždy. Som rada, že vám je lepšie, že v tom nie ste samé. A najlepšie bruchá majú mamy, lebo v nich stvorili človiečikov. Tiež nosím už len toto brucho," zverila sa svojim fanúšikom na sociálenj sieti.

 Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.