Čerství rodičia zámerne uchovávali podrobnosti o príchode ich syna v tajnosti – dokonca až tak dôkladne, že o dieťatku nepovedali ani svojim rodinám a dozvedili sa o tom až vtedy, keď informáciu oznámili na Instagrame. "Celý môj život bol vždy verejný. Nikdy som nemala nič pre seba. Rozhodli sme sa, že celú túto životnú skúsenosť si chceme nechať len pre seba," povedala Paris začiatkom tohto mesiaca pre Harper's Bazaar.

Paris Hilton sa vďaka náhradnej matke dočkala synčeka.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cn0oCHOOI4T/

Paris vždy vedela, ako upútať pozornosť, a aj meno syna sa rozhodla oznámiť veľkolepo. Vybrala si na to svoj  podcast "This Is Paris". Povedala, že dievčenské meno je ľahké vymyslieť a raz chce mať dcéru menom London. "Myslím, že to znie roztomilo - Paris a London," povedala. "Je ťažké vymyslieť chlapčenské meno, ktoré je na túto tému. Milujem cestovanie a milujem exotické mená. Myslím si, že je roztomilé, ak mali moje deti mená podľa miest. Zaspomínala som si na všetky moje obľúbené miesta - ako Ibiza, ale to by nefungovalo. Vegas? Milujem Vegas, ale neviem. Aspen? Nie," uvažovala nahlas scestovaná DJka.

Paris Hilton s manželom Carterom Reumom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CkpMcfxrOPR/

Prezradila, že už pred viac ako desiatimi rokmi si pomyslela na pravé meno. "Je to krásne meno, také jedinečné. A nie je to len mesto, ale má aj iné významy, ktoré sú jednoducho krásne," dodala predtým, ako prezradila meno dieťaťa. A to znie Phoenix a celým menom Phoenix Barron Hilton Reum. "Čo je dôležitejšie, Phoenix je vták, ktorý vzbĺkne a potom vstane z popola, aby znova lietal. Chcem, aby môj syn vyrastal s vedomím, že katastrofa a triumf sú v našich životoch samozrejmé." Nechajme sa prekvapiť, kedy sa pochváli s prvou spoločnou fotkou.

Pozrite si v našej FOTOgalérii, v ako luxuse bude chlapec vyrastať.

Páči sa vám meno Phoenix pre chlapca?