Jason (42), ktorý získal obrovskú popularitu najmä vďaka filmu Aquaman, začal s Lisou Bonet, tá sa preslávila rolou v Show Billa Cosbyho, randiť v roku 2005. Dvojici neprekážal ani 12 ročný vekový rozdiel. Áno, Lisa je tou staršou, aj keď málokto by jej tipoval 54 rokov. Vyzerá úžasne.

Po dvoch rokoch vzťahu sa páru narodila dcéra Lola a o rok neskôr syn Nakoa-Wolf. So svadbou si herecká dvojica počkala až do roku 2017. O svojej manželke sa Jason vyjadroval vždy len pekne. Tvrdil, že je jeho detskou láskou. „Keď niekto povie, že niečo nie je možné, poviem ´Počuj, ja som sa oženil s Lisou Bonet. Všetko je k**** možné.´

Lisa Bonet a Jason Momoa sa rozvádzajú.
Zdroj: Instagram/@lisa.bonet

 

Žiaľ, ich manželstvo nevydržalo a pred pár dňami oznámili, že idú od seba. „Všetci sme pocítili tlak v týchto časoch, kedy sa všetko mení. Naša rodina nie je výnimkou. A tak zdieľame s vami správu, že sa naše manželstvo rozpadá. Nezdieľame to preto, že si myslíme, že je to zaujímavé, ale preto, že v živote robíme veci dôstojne a čestne. Láska medzi nami pretrváva, no oslobodzujeme sa navzájom, aby sme sa stali tými, kým sa učíme byť. Nech láska zvíťazí. J&L,“ znie v ich spoločnom vyhlásení.

Vieme, s kým randil Jason Momoa pred Lisou. Tiež bola od herca staršia.
Zdroj: Getty Images

I keď bola dvojica spolu dlhé roky a takmer nikto si už nepamätá ženy, ktoré stáli po Jasonovom boku pred Lisou, my sme na ne nezabudli. Krásky, s ktorými sa Aquaman v minulosti zaplietol, nájdete v našej FOTOGALÉRII.