Americká herečka sa zo sociálnych sietí musela odhlásiť pred rokom, keď vyšlo najavo, že bude súčasťou kráľovskej rodiny a stane sa manželkou princa Harryho. Jej konto sa však po roku absencie znovu obnovilo a fanúšikovia Meghan boli nadšení, že informácie z jej súkromia znovu budú dostávať ako na podnose.

Instagram Meghan Markle bol aktivovaný omylom.
Instagram Meghan Markle bol aktivovaný omylom.
Zdroj: Northfoto

Lenže pravda je niekde inde, toto znovuobnovenie bolo len obyčajnou počítačovou chybou, ktorá však dala do pozoru PR tím kráľovskej rodiny. Ten musel aj Alžbete II. vysvetľovať, ako sa čosi také mohlo stať. Windsorovci totiž majú prísne zakázané zdieľať veci zo svojho života inak ako na oficiálnom instagramovom konte kráľovskej rodiny a týka sa to nielen princa Williama a vojvodkyne Kate, ale aj Harryho a Meghan.

Kráľovná Alžbeta II. zo situácie nadšená nebola.
Kráľovná Alžbeta II. zo situácie nadšená nebola.
Zdroj: Scott Barbour

Všetky ich zverejnené fotky musí schváliť oddelenie protokolu a to dáva povolenie len na snímky v oficiálnom štýle. Lenže tie sú úplne odlišné od tých, aké tam počas svojej hereckej kariéry zverejňovala Meghan. Takže fanúšikovia sa asi na pikantnejšie detaily z jej života tešili zbytočne.