VIAC FOTIEK SEXI TOMA SI VYCHUTNAJTE V NAŠEJ GALÉRII.

V čarodejníckej sérii si zahral od roku 2001 a to celých desať rokov. Nechýbal ani v jednom pokračovaní a preto doslova rástol fanúšikom pred očami z roka na rok. Po ukončení filmovania snímkov o Harrym Potterovi už zatiaľ väčšia filmová úloha neprišla a britský herec sa objavil len v pár filmoch či seriáloch. 

Čítajte viac:

Spoznávate ich? Vtipné ilustrácie parodujú mená a vzhľad celebrít

Dnes sa Tom venuje aj tvorbe vlastnej hudby a aj preto ho najčastejšie uvidíte s gitarou v ruke. Je veľmi aktívny na sociálnych sieťach, vďaka čomu ho na Instagrame uvidíte v úplne inom svetle, kde sa často delí s fanúšikmi o svoje súkromie. A musíme uznať, že prešiel naozaj veľkou zmenou vzhľadu! 

Bude vás zaujímať

Vajdová z Búrlivého vína: Život plný prekážok a podrazov

Herečka Kristína Greppelová: S exmanželom mám dobrý vzťah

Instragram/t22felton

Blond vlasy a modré oči mu ostali, ale jeho sexepíl podčiarklo opálenie a svalnatá postava. Na niektorých fotkách z Californie nepôsobí ako britský fešák z Londýna, ale skôr ako opálený surfer z pláže. A to sa nám páči!

Čítajte viac

Hriešny tanec: Týchto 7 faktov ste o legendárnom filme zaručene nevedeli!

Herec sa nálepky Malfoya zrejme tak ľahko nezbaví a keď sa objavil aj v pokračovaní filmu Harry Potter a Polovičný princ. Veď aj jeho odpoveď na otázku, či sa tešil na nakrúcanie bola jasná! 

 "Nie. Teda, ja neviem. Myslím, že som rád, že sa toho držím. Ale po tom všetkom by som si už rád zahral aj niekoho dobrého alebo jednoducho iného. Niekoho, kto nie je taký zlomyseľný," vyjadril sa. My budeme len dúfať, že herectvo nezavesí na klinec a vo filmoch ho ešte uvidíme!

Prečítajte si

Zmenili sa? Takto vyzerajú herci z filmu Bridget Jones po 15tich rokoch!

VIDEO: Henrieta Mičkovicová a porno? Herečka vyšla s pravdou von!

Instragram/t22felton

Čítajte viac:

Copaté dievčatko vyrástlo na zvodnú dračicu: Spoznávate sexi herečku?

10 filmov, v ktorých sa herci skutočne ľúbili: Pozrite si dvojice, ktoré tvorili pár aj v súkromí

Slovenskí herci v erotických filmoch: Ktorí si v minulosti "prilepšili" nahotou?