Rodák z Brezna je známy podrezaným jazykom a že si zo svojho imidžu HOT speváka skôr uťahuje, ako by ho prežíval. Dôkazom je aj fotka, ktorú zverejnil na svojom instagramovom účte, píše magazín ŽIVOT.

SPOMÍNANÚ FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII TU.

Návrat do minulosti. Ked’ ti fotograf povie, aby si sa zatváril prirodzene, a ty bez toho, aby si vedel, predbehneš dobu a dáš to na Zoolandera. Aj s jemne kučeravou hrud’ou. WTF!" zasmial sa Paľo na svojej archívnej fotke spred takmer 30 rokov. Iný názor na jeho vtedajší imidž majú fanúšičky. Ako vtedy, tak aj teraz im pri pohľade na mladšie Haberovo ja zostalo horúco.

"Ej, Pali, bisťu...mládí aj s kučeravou hruďou a lámač dievčenských sŕdc, fuuu," napísala jedna z nich. "To nezostala žiadna žena v pokoji," napísala v češtine ďalšia fanúšička. "Krásavec. A s pribúdajúcim vekom máš čím ďalej väčšie kúzlo," vystrúhala mu kompliment Martina. Iné sledovateľky sa dokonca doťahovali v tom, či sa viac podobá na Johnnyho Deppa alebo Iva z Divokého anjela. SPOMÍNANÚ FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII TU.