Paľo Habera zase raz urobil svojim fanúšikom na sociálnej sieti radosť. Zazdieľal totiž fotografie z jeho výletu do Paríža. "Je toľko zaujímavých miest na svete. Mám šťastie, že si ich môžem pozrieť na vlastné oči," napísal Paľo k fotke z námestia Vendôme v Paríži, kde sa momentálne nachádza aj jeho partnerka Daniela Peštová. A potom sa Paľo Habera k niečomu priznal a priložil aj FOTO ako dôkaz.
Na sociálnej sieti sa pochválil fotkou z vagónu metra, ktorú vtipne okomentoval. „Poznávanie miestneho obyvateľstva v praxi. V metre po štyridsiatich rokoch. V očiach mierna neistota.“
Odpadnete z toho, akou FOTKOU sa Habera pochválil!
„Vyzeráte vydesene. Možno Vám mal niekto zaspievať: "držím ti miesto, teraz už vieš to," pridal sa ďalší. A iní spevákovi radili, aby si nabudúce kúpil lístok, že tak býva jazda menej stresujúca.