Lizzo

Táto dáma búra všetky mantinely. Tridsaťštyriročná speváčka, skladateľka, raperka a dokonca flautistka (vlastným menom Melissa Viviane Jefferson) urobila (nielen) na hudobnej scéne poriadny vietor. Svetu sa ukázala len pred štyrmi rokmi, počas ktorých vydala štyri sólové albumy a vyslúžila si za ne rešpekt. Na odovzdávaní cien Grammy v roku 2020 bola najoceňovanejšou umelkyňou.

Na svojom konte má tri ceny Grammy, album, ktorý je na vrchole rebríčka, a teraz aj cenu Emmy za televíznu reality šou Watch Out For The Big Grrrls. Výnimočná je nielen vďaka svojmu hlasu, ale svojou osobnosťou. Nie div, že sa stala miláčikom Ameriky a svoju rolu „vzoru“ pre ženy všetkých tvarov a veľkostí plní dokonalo. A hoci celá jej cesta k sláve bola možno prácou lásky a neúnavného úsilia, priznala aj obrovské množstvo pochybností a tvrdých životných lekcií. Talent, vizáž, ale aj nespútaná energia z nej urobili idol, ktorý obdivujú milióny žien.

Jej zdravé sebavedomie dokonca verejne ocenila aj samotná Nicole Scherzinger, ktorá kedysi bojovala s bulímiou. Čokoládová kráska totiž nemá žiadny problém hrdo vystaviť svoje telo v ultrabikinách na plážach Rio de Janeira a tváriť sa pritom ako modelka z Victoria’s Secret. Tak sa to robí! A aby toho nebolo málo, po boku má aj úspešného krásavca – standup komika, herca, umelca, fotografa, hudobníka, podnikateľa Myka Wrighta.

Speváčka Lizzo sa za svoje telo nehanbí.
Zdroj: BoredPanda