Práve preto, že pochádza z Kuby, od Maria Cimarra očakávali všetci dychberúci výkon. Bohužiaľ, nestalo sa tak a v tabuľke skončil na poslednom mieste. Čo to spôsobilo? Naozaj vôbec nevie tancovať alebo je za tým niečo iné?

FOTOGRAFIE AKO SA MARIO DOJEMNE LÚČIL S DCÉRKOU NÁJDETE V GALÉRII TU

Za všetko môže nepríjemné znamenie, ktoré sa mu stalo ešte počas skúšky. ,,Áno, môžeme potvrdiť, že Mario Cimarro sa počas skúšky nešťastne zranil. Veríme, že dnes večer to zvládne, odtancuje aj napriek svojmu zraneniu a predstaví sa našim divákom,“ vyjadrila sa ešte pred týždňom televízia Markíza pre Nový Čas.

„Od Maria som čakala viac. Myslela som si, že ako Kubánec má tanec v krvi a že na parkete budú lietať iskry. Azda sa rozhýbe,“ zneli komentáre na sociálnych sieťach. Novému času sa opäť podarilo zistiť, že Cimarra si zobrali do rúk slovenskí lekári, ktorí sa snažia zachrániť, čo sa dá, aby mohol v tancovaní pokračovať. Navyše, pristihli ho počas jeho návštevy ambulancie, kde podstupuje každý deň fyzioterapiu.

Vyhliadky lekára údajne nie sú veľmi optimistické, možno sa stane aj to najhoršie a na parkete sa už neobjaví. Uvidíme, druhé kolo Let's Dance môžete sledovať NAŽIVO už dnes večer. FOTOGRAFIE AKO SA MARIO DOJEMNE LÚČIL S DCÉRKOU NÁJDETE V GALÉRII TU