Hejterské komentáre nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočné, online šikana je veľkou témou. Od bodyshamingu, cez komentovanie akejkoľvek zmeny na tele či tvári. Nie je to v poriadku a práve preto na túto tému opäť chceme upozorniť.

Niečím podobným si pred pár dňami prešla aj známa beauty influencerka Janka Hrmová. Na YouTube uverejnila nové video, pod ktorým jej pristálo niekoľko nepekných komentárov.

Hm, vyzeráte na 40, ale máte 28. Tvár je unavená a opuchnutá, odznelo. „Jedna vec je konštruktívna kritika na to, čo robím a viem ovplyvniť. To, že som chorá, opuchnutá a unavená, je fakt, ktorý neovlyvním. Takže to nie je kritika, ale urážka,“ odpísala v komentári Janka.

Niektoré ďalšie hejty prezdieľala aj v príbehoch. „Ja vážne nepochopím tieto komentáre. Fakt mi to hlava nepoberá. Video som natáčala chorá, čo je tam aj dosť jasne počuť a vidieť. Okrem toho nevyspatá. Ale aj keby som nebola, načo toto niekto píše?“  napísala v príbehu na svojom Instagrame Jana Hrmová. Niektorí narážali aj na jej tréningy, cvičenie a celulitídu. Vraj nemá míňať peniaze za procedúry, ale poriadne cvičiť. Čo je podľa vás hranica, za ktorú by sme už nemali ísť? Prečo nám stále dáva niekto nevyžiadané rady a názory, ak sa nikto nepýtal? VIAC komentárov aj Jankine reakcie si pozriete v GALÉRII.

Video, za ktoré sa na influencerku zniesla kritika, čo si o tom myslíte vy?