Líder skupiny Tím a legenda slovenskej popmusic Pavol Habera sadá do poroty speváckej súťaže už 15 rokov. Je známy ako nekompromisný kat s dokonalým hudobným sluchom aj zmyslom pre humor a účastníci sa ho vždy "báli" najviac.

So svojou manželkou Danielou Peštovou a ich dvoma ratolesťami si nažívajú v ich pražskom hniezdočku, pričom ešte jednu honosnú vilu vlastnia na Floride.

Vila je údajne súčasťou golfového rezortu a obklopujú ju bazény, palmy, umelé jazerá a jej celková suma sa odhaduje na 320-tisíc eur. Rodinka si ani v Čechách nežije zle, ich nehnuteľnosť, ktorú kúpili pred rokmi má rozlohu 325 štvorcových metrov, obklopuje ju rozľahlý pozemok, neďaleký lesopark a ani tam nechýba golfový rezort. Vo vile je aj špičkovo vybavené hudobné štúdio.

Jeho honorár v súťaži sa každým rokom zvyšoval, pochopiteľne. Za aktuálnu sériu to bolo až 180 tisíc eur. Doteraz je jedným z najobľúbenejších porotcov, uvidíme, či sa jeho "výplata" v ďalších ročníkoch opäť zvýši. Zaujíma vás, KOĽKO zarobil za prvú Superstar? ZISTÍTE to V GALÉRII.