Pred Katkiným objektívom fotoaparátu stáli mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Krásne umelecké fotky spravila okrem iných aj Emme Drobnej, Júlii Švehlovej a jej manželovi Majselfovi, Tatiane Židekovej, Separovi, Jane Mutňanskej, Lukášovi Kimličkovi a spolupracovala aj s naším magazínom EMMA. Talentovaná fotografka však počas uplynulého víkendu zmenila priezvisko. Z Kataríny Šlesárovej je pani Hoffmanová.

Obrad sa konal v Bratislave po ani nie dvojročnej známosti páru. „Sme spolu necelé dva roky, no už po siedmich mesiacoch ma Tomáš požiadal o ruku. Povedal mi, že si je istý, že to, čo cíti teraz, bude ku mne cítiť aj o štyri či päť rokov, tak načo vraj čakať,“ vraví Katka. Jej manželom sa stal tatér Tomáš Hoffman.

Novomanželia Katarína a Tomáš.
Zdroj: Archív Kataríny Šlesarovej


Dvojica do toho vhupla len za prítomnosti rodičov a svedkov, menšiu oslavu v komornej atmosfére pre pár priateľov zorganizovali po obrade na jednej z bratislavských striech v Starom meste, kde Katka rada a často fotografuje. Zaujímavé je, že všetci svadobčania, vrátane novomanželov, boli oblečení v čiernej farbe. „Ja nie som typický princeznovský typ. Obaja s Tomášom chodievame takmer stále v čiernom, je to pre nás typické. Tak sme tak poňali aj svadbu. Mala som na sebe čierny overal. Dokonca aj pre hostí sme určili ako dresscode čiernu farbu,“ usmieva sa šťastná novomanželka. Jedinú farebnú výnimku spravila v prípade svadobnej kytice. „Mala som ju z bielych margarétok, nech aspoň niečo mám v bielej farbe.“

Dvojica sa zosobášila po sotva dvojročnej známosti.
Zdroj: Archív Kataríny Šlesarovej


A ako sa cíti Katka ako vydatá pani? „Je to super. Aj keď veľkú zmenu zatiaľ nepociťujem. Máme krásny vzťah a manželstvom sa len potvrdilo, že chceme byť spolu navždy. Keď sa pozriem na svoju ruku s obrúčkou a vidím ju aj na Tomášovej ruke, je to skvelý pocit,“ vraví nadšene Katarína. Manželom na Instagrame po zverejnení svadobej fotografie gratulovalo množstvo priateľov a známych osobností. Veľa lásky im želala Mária Čírová, Michal Sabo, Patrícia Vitteková, modelky Kristína Krajčírová aj Veronika Husárová a mnohí ďalší. A my v EMME sa, samozrejme, ku gratuláciám pridávame a Katke a Tomášovi prajeme krásny a spokojný manželský život.

Viac fotiek osobností, ktoré stáli pred Katkiným objektívom, nájdete v našej FOTOgalérii.