Nový týždeň privíta show Nákupné maniačky ďalšie dievčatá, ktoré chcú okúzliť svojim štýlom a vkusom. Televízia JOJ opäť stavila na viac-menej známe tváre z relácií ako Farma či Bez servítky.

FOTOGRAFIE NOVÝH ÚČINKUJÚCICH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Študentka Lucia, fotografka Natália, Awa, trénerka Laura a majiteľka štúdia na chudnutie Simona. Awa sa v prvej časti pochválila, že je sesternicou Ibrahima Maigu, Simona sa minulý rok predviedla vo Farme a Natáliu môžete poznať z Bez Servítky, kde naozaj veľmi ostro komentovala jedlá ostatných. Uvidíme, ako jej to pôjde tento týždeň.

,,Pripravili sme si pre vás naozaj veľkolepú tému. Vašou témou na tento týždeň je Premiéra. Objaviť sa na červenom koberci a zaujať. Blysnúť sa a vyraziť minimálne nám dych. Ale ešte lepšie bude, ak vyrazíte dych súperkám," prezradí tému Marián Hornyák.

,,Rozhodne bude veľký dôraz aj na doplnky. V tomto prípade bude lepšie radšej menej a výraznejšie a extravagantnejšie. Dajte si pozor na veľkosť kabelky. Kľudne dlhé šaty, krátke šaty. Proste, nech je to zaujímavé, kreatívne a ukážte, čo vo vás je," vyzve ich. ,,Nechceme vidieť žiadne denné kúsky. Naozaj nám vyrazte dych a príďte ako filmové hviezdy," dodá Ema. Ako sa súťažiacim podarí popasovať s touto témou? FOTOGRAFIE NOVÝH ÚČINKUJÚCICH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.