Nosnou témou aktuálnej EMMY je sebavedomie. Pretože my ženy ho občas strácame. Kvôli mužom, postave, zbytočným komplexom... Na stránkach tohto čísla vám preto prinášame kopec tipov a rád, ako svoje sebavedomie naboostovať a nebáť sa odhodlane púšťať do všetkého, po čom túžite. Prečítajte si článok o hnutí Body positivity a zistíte, že nejaké to kilo navyše naozaj nestojí za to, aby ste sedeli niekde v kúte.

Máme pre vás kopec skutočných príbehov aj odstrašujúcich príkladov, kde sa dozviete, prečo si občas neveríme. Ale aj rád odborníkov na krásu, vďaka ktorým naše nebavedomie stúpa do nebies. Aj úspešná influencerka Tatiana Žideková, ktorá hviezdi na titulke, vám povie, že najdôležitejšie je žiť podľa seba a nezaoberať sa tým, čo si o vás myslia iní. Veľký rozhovor s touto energickou kráskou zdobia fotografie, ktoré nafotil Lukáš Kimlička a sú naozaj parádne, čo poviete?

Tatiana je hviezdou titulky novej EMMY.
Zdroj: Lukáš Kimlička

Aké módne trendy nastúpia toto leto na scénu? Aj to sa, samozrejme, dozviete na stránkach novej EMMY. Bude to batikovaný boho štýl, ale aj vesty či zvonové nohavice, ktoré sú znova v móde. Ukážeme vám aj plavky, ktoré budú hitom a zaručene po nich tiež zatúžite. Do svojho šatníka nás pustila aj mladá dizajnérka Ema Klein, ktorá chce, aby sa každá žena v jej kúsku cítila elegantne a žensky.

Najhorúcejšie módne trendy nájdete na stránkach našej-vašej EMMY.
Zdroj: Lukáš Kimlička

Neobišli sme ani vzťahy, veď tie sú predsa večnou témou. Myslíte si, že je váš vzťah už v koncoch? Možno ho ešte dokáže zachrániť pauza. Kedy sa oplatí a kedy je len naťahovaním rozchodu, ktorý tak či tak príde? Zistite tiež, či náhodou netrpíte syndrómom FOMO. O čo ide? Povieme vám všetko o fenoméne, ktorý postihol milióny ľudí na celom svete. 

Exkluzívne EMME odhalil herec Dušan Cinkota, ktorý zažíva svoj veľký comeback, kus svojho súkromia i duše. V rozhovore prezradil, v akej hereckej úlohe sa cíti najlepšie, aj čo mu prináša momentálne najviac radosti do života. 

Herec Dušan Cinkota zažíva svoj veľký comeback.
Zdroj: Lukáš Kimlička

Na stránkach magazínu nechýbajú tipy na skvelý piknik, prezradíme vám tiež najväčšie mýty o jedle a chudnutí, ale aj kozmetické vychytávky a trendy v líčení. Nová EMMA je skrátka nabitá pozitívnou energiou, farbami a článkami, aké inde nenájdete.

Prajeme vám v mene celej redakcie príjemné chvíle pri jej čítaní. S láskou, vaša EMMA.

Nová EMMA so skvelými tipmi pre zdravé sebavedomie.
Zdroj: Lukáš Kimlička