Aj tentokrát si pre vás EMMA pripravila tématické číslo. Keďže sa začalo obdobie prázdnin a dovoleniek, chceli sme vám priblížiť atmosféru jednej z najobľúbenejších dovolenkových destinácií Slovákov – Chorvátsko.

Aj vy si myslíte, že krajinu na jadranskom pobreží poznáte ako svoju dlaň? Omyl! Ukážeme Vám tie najčarovnejšieho miesta, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad. Preskúmajte styrobylé mestá, načerpajte energiu z prírody nádherných národných parkov a objavte spolu s nami čarovné chorvátske zákutia. Tie najlepšie tipy dostanete aj od Sloveniek, pre ktoré sa Chorvátsko stalo druhým domovom. A ešte vám aj poradíme, čo si na tieto miesta obliecť!

Aj Jasmína Alagič Vrbovská vám prezradí svoje najobľúbenejšie miesta v Chorvátsku!
Zdroj: Archív

EMMA vie, ako byť pravou divou na pláži. Inšpirujte sa našim manuálom a zažiarte! V hlavnej úlohe bude plážové oblečenie a plavky, kde vám mimochodom ukážeme ako ich správne zrecyklovať na dokonalý outfit. V rubriky môj štýl vám ukáže svoj šatník Tamara Šimočíková Heribanová, ktorá to s módou naozaj vie!

Hviezda z titulky speváčka Kristína vám predstaví svoje dve tváre. „Ja večne o niečom snívam a som rada sama so sebou. Ale keď sa postavím na javisko, hudba vo mne naštartuje oheň a mám chuť to poriadne roztočiť,“ hovorí. Tešiť sa môžete aj na „raketovú“ love story – ôsma najlepšia tenistka na svete Belinda Benčič a kondičný tréner Martin Hromkovič prezradili všetky pikošky o svojom vzťahu a súkromí. A rozhovor s českou hudobnou legendou Danom Bártom si tiež rozhodne nenechajte ujsť.

Belinda&Martin: EMMA pre Vás exkluzívne vyspovedala tento slávny športový párik.
Zdroj: Lukáš Kimlička

V novom čísle nájdete aj veľký letný horoskop, kde sa dozviete, že Levice čakajú vášnivé romance, Škorpiónky sa budú sťahovať a Váhy by sa mali pustiť do hľadania partnera. Ale viac už neprezradíme! Skvelé letné a oddychové čítanie nájdete v EMME v podobe poviedok od tých najznámejších slovenských spisovateliek a jeden z najlepších grilmajsterov u nás vás naučí ako najlepšie ugrilovať mäso a pripraviť dokonalú grilovačku. Tak sa ponáhľajte, už aby ste ju mali v ruke!

Veľká škola grilovania: Grilmajster Roman Kóňa vás naučí ako na to!
Zdroj: Laura Witteková


Krásne letné čítanie praje EMMA!