TOTO sú jej celebritní milenci!

Keď v auguste 2015 pozval herec Justin Theroax (46) svojich priateľov a kamarátky Jennifer Aniston (49)  ,,len“ na oslavu svojich narodenín, málokto z nich tušil, že na záhrade bude  svadba. Dnes sú rozhádaní nielen oni dvaja, ale do toho zatiahli aj priateľov a Justin sa sťažuje, že ho Jenniferina hollywoodska ,,crew“ ohovára v médiách. A to na začiatku vyzeralo, že reči o láske, ktorá prerástla v priateľstvo, nebudú len frázou. Keď Jennifer a Justin dospeli do bodu, že budú žiť odlúčene, spečatili svoju fair play dohodu dovolenkou v Mexiku.

Jennifer už má za sebou rozvod, takže vie, ako to chodí - obaja sú zranení a mohlo by sa stať, že jeden z nich si na verejnosti vyleje srdce. Chceli by sa tváriť ako priatelia, ale nejde to. Jennifer by sa preto chcela dohodnúť najprv bez právnikov a neťahať do toho ani priateľov, po ktorých si budú vymieňať odkazy, ako je to v Hollywoode zvykom. Herečka by sa  rada poistila a svojmu čoskoro exmanželovi vraj ponúkla ,,finančnú čiastku“, aby držal jazyk za zubami a nerozprával o nej, o ich vzťahu, ani o tajomstvách. Jennifer sa najviac obáva, že by sa mohol rozprávať o jej slávnych milencoch. A tak mu napísala, že si chce kúpiť navždy jeho mlčanie. Šek na oplátku, že rozchod, ktorý prebehne hladko.

Druhé sklamanie. Malo to byť na vždy.
Druhé sklamanie. Malo to byť na vždy.
Getty Images

Viac fotografií nájdete TU.

Pri tom, že je koniec bolo zjavné už pred pol rokom, ak nie pred rokom. Každý si žil po svojom, Justin v New Yorku a Jennifer v Hollywoode.  A keď boli pod jednou strechou, večer zaľahli do oddelených spální. Jednou perinou sa vraj zakrývali len vzácne. Údajne nemali sex celý rok. Jennifer sa vyhovárala na únavu z toho, že musí byť vždy sexi. A Justin tvrdil, že je unavený a vystresovaný. V tomto svetle nových informácií však oddelené spálne neznejú ako zlý nápad. Aj to je spôsob, ako si celebrity udržujú svoje tajomstvá. A tie majú isto aj pred svojimi partnermi. Nakoniec nikdy predsa nemôžu vedieť, kedy je manželstvu alebo vzťahu koniec.

Viac fotografií nájdete TU.

Čítajte viac: 

10 najlepších outfitov z Oscarov: Neodolateľná Margot Robbie a Emma Stone ako chlap!

Veľká módna galéria z Oscarov 2018: Nicole Kidman ako pravá diva, Emma Stone šokovala v nohaviciach!

Ako sa zmenili hviezdy zo seriálu Priatelia? Takto vyzerajú hlavné postavy po viac ako 20 rokoch!

Róby hodné Oscara: 30 ikonických oscarovských šiat, ktoré sa zapísali do módnej histórie

Pamätáte si ich ešte: Takto vyzerali slávne hviezdy na začiatku svojej kariéry!