Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková, ktorá na jar zažiarila v tanečnej šou Let´s Dance, si užíva zaslúžený športový „dôchodok“. Čoskoro jej opäť pribudnú materinské starosti a radosti. Z jej syna Jakubka, ktorý v lete oslávil druhé narodeniny, bude onedlho veľký brat.

Informáciu zverejnila samotná Dominika na svojom Instagrame a k rodinnej fotke s manželom Michalom a synom Jakubkom od známeho fotografa Lukáša Kimličku napísala krásny odkaz: „Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší.“

FOTOGRAFIE vecí, ktoré sa rozhodla venovať nájdete v GALÉRII.

33-ročná bývalá tenistka rada pomáha rôznym charitatívnym organizáciám a netají sa tým, že vždy poskytne pomoc tam, kde je to najviac potrebné. Tentokrát sa rozhodla urobiť pekné gesto, fanúšikom dala možnosť získať veci po Jakubkovi, konkrétne značkový kočík a dve autosedačky.

,,Sú to všetko veci po Jakubkovi a rozhodla som sa tak, pretože som niekomu chcela urobiť radosť, keďže sme plánovali niektoré veci kúpiť nové a bola som si istá, že niekoho z vás by táto výhra určite potešila,“ píše na sociálnej sieti Dominika. FOTOGRAFIE vecí, ktoré sa rozhodla venovať nájdete v GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: