Je to tak, slovenský šoubiznis je plný "celebrít", ktoré nemajú už čo nové ponúknuť. A máme tu aj také hviezdičky, ktoré ani nikdy nič neponúkli, ale stále sú na výslní. My sme sa rozhodli predstaviť vám ľudí, ktorí sú nielen krásni a inšpiratívni, ale aj veľmi talentovaní...

Folklór natvrdo

Temperamentné čarovné ostrohy

Už ste počuli o Čarovných ostrohoch? Táto tanečná skupina má dvanásť rokov, tvorí ju päť párov a ich temperament aj netradičný prístup k folklóru milujú diváci na Slovensku aj v zahraničí. Bodaj by nie, keď v energickej šou Rockom krokom alebo folklór natvrdo tancujú spolu so vzdušnými akrobatkami, s breakdancermi aj rockovými muzikantmi.

Čítajte viac: 

Miesto klasiky elektronika a dubstep: Revolučný mladý klavirista všetkých prevalcuje!

Zdroj: Lukáš Kimlička

Čítajte viac:

VIDEO Zatancovala si na pódiu s Bieberom! Slovenskej tanečníčke sa splnil sen

„Tým, že spájame známe folklórne piesne s rockom, chceme tradície zmixovať s moderným prejavom. Dokonca aj hudbu si skladáme sami a s týmto programom sme dostali ročné angažmán v Las Vegas. Ako jediní Slováci a sme na to veľmi hrdí,“ vymenúva umelecký vedúci a choreograf Peter Živner.

Členovia súboru tvrdia, že Čarovné ostrohy nie sú len tanec, je to doslova životný štýl. Nie každý však dokáže s nimi držať krok, lebo ich náročné tréningy nevydržalo už veľa tanečníkov, ktorí do súboru chceli patriť. Nuž, úspech sa musí vydrieť.

Čítajte viac:

Králi na sieti: Slovenské youtuberské celebrity predstavili svoje frajerky!

Nové tváre

Vychádzajúce hviezdy modelingu

Lukáš
„Keď som pred necelým rokom prechádzal po obchodnom dome v Košiciach, kde sa konal kasting EMMY a Exitu, povedal som si, že to skúsim. A vyhral som,“ spomína Lukáš. Tento zaujímavý blondiak sa stal hviezdou na Fashion live!, absolvoval viedenské a pražské fotenia, pózoval pre Harper’s Bazaar a, samozrejme, pre EMMU. Na svetový modeling si ešte musí počkať, pretože mu chýbajú tri centimetre do predpísanej výšky. A čo dievčatá? Píšu mu ako divé, no on je šťastne zadaný. Lukáš sa svoju priateľku snaží uisťovať, že jeho srdce patrí iba jej a že krásne modelky sú iba kolegyne. Zlatíčko!

Čítajte viac:

Raketový nástup fanúšikov a zástupy krásnych žien: Mladý slovenský youtuber Matej si užíva úspech

Zdroj: Lukáš Kimlička

Čítajte viac: 

Podmanil si modelingový svet: Filip Hrivňák prezradil zákulisie biznisu
Mária
Má síce iba osemnásť, no precestovala už kus sveta. Objavila ju skautka v nákupnom centre a odvtedy predvádzala pre Dior, Ellie Saab či Albertu Ferretti. Nechce sa však vzdať ani školy, dokonca plánuje študovať na univerzite a dúfa, že popri tom si bude plniť svoje modelingové a cestovateľské sny. „Videla som už množstvo zaujímavých miest, no určite by som sa chcela ísť pozrieť do Ameriky.“

Čítajte viac:

Kamoší sa s anjelikmi Victoria’s Secret: Slovenský model Miro Čech exceluje

Roman
Romana objavila kamarátka jeho mamy, keď boli spolu v divadle. Povedala, že tento chalan musí ísť do modelingu, a tak sa aj stalo. Za pár mesiacov v biznise sa vyšvihol tak, že sa stal tvárou značky Gate a bude hviezdiť aj v najnovšej kampani New Yorker. A hoci jeho kamaráti tvrdia, že práca modela nie je práve najmužnejšia, jemu to neprekáža a verí, že raz bude rovnako slávny a úspešný ako jeho kolega Filip Hrivňák. A my v EMME si myslíme, že sa mu to splní a že ho v modelingu čaká skvelá kariéra.

Čítajte viac:

Nová tvár slovenského modelingu: Zoznámte sa s Leou Novosedliakovou

Laris Diam

Pani speváčka

Všetko sa začalo jedinou nahrávkou. Verziou piesne Diamonds od Rihanny, ktorá jej obrátila život naruby. „Dodnes nechápem, prečo sme to celé nahrali. Prišla som domov, zaspievala som bratovi novú pesničku od Rihanny, nahrali sme ju aj s videom, dali na YouTube a zrazu ma zverejnil Rytmus. Začali sa mi ozývať televízie, rádiá a ja som len sedela v izbe a nechápala, čo sa deje,“ spomína Laris, ktorá sa takto zoznámila s Rytmusom.

Čítajte viac:

Raper Strapo: Novodobý revolucionár, ktorý si rozhodne nedáva servítku pred ústa

Zdroj: Lukáš Kimlička

„O mesiac sme sa stretli v štúdiu a odvtedy spolupracujeme,“ smeje sa rodáčka z Turčianskych Teplíc, ktorá už má na konte aj spolupráce s Igorom Kmeťom, Egom, Pil C či Darou Rolins.

A ako začala so spevom? „Hudbu milujem odmalička. Raz moja mamina oslavovala narodeniny, tak som si pre ňu pripravila malý koncert. Bola to šou, hostia ma nechceli nechať odísť a vtedy ktosi z rodiny povedal, že by som sa mala prihlásiť na spev. No a ja som poslúchla,“ priznáva mladá speváčka, ktorej k úspešnému štartu najviac pomohol jej brat – hudobný producent Maiky Beatz.

„On vo mne vždy videl niečo, čo som nevidela ani ja sama a veľa ma naučil. Práve preto je mojím vzorom,“ tvrdí Lucia, ktorá vo februári predstavila nový videoklip na pesničku Nahraditeľný a momentálne pracuje na vlastnom albume. „Chcela by som vytvoriť niečo, na čo ľudia nezabudnú. Mojím snom je vypredaná, veľká hala plná ľudí, ktorí prišli na môj koncert a poznajú každé jedno slovo mojej pesničky.“

Čítajte viac:

FOTO Dara Rolins je hviezdou už odmalička: A nie vždy to bolo len vďaka spevu!

Nedajú vám spať: Tina a Separ strašia v novom videoklipe

Raper Pil C a jeho Natália: Tomu, ako sa títo dvaja zoznámili, neuveríte!

Herci Petra a Jozef Vajdovci: V čom považuje strýka za svoj vzor?