Ako píše Nový čas pre ženy, psychológ v rozhovore pre markiza.sk prezradil, čo spôsobilo to, že sa dievčatá do Tomáša zamilovali. A pritom ešte na začiatku šou hovorili, že on nie je ich typ. A potom sa všetko zmenilo...

Nakoniec boli dievčatá z Tomáša unesené! FOTO v galérii.

Krásne súťažiace dúfali, že v šou Ruža pre nevestu nájdu lásku. Nevedeli, čo ich čaká, ako bude Tomáš vyzerať, či im bude sympatický... Mnohé z tých, ktoré sa v šou dostali najďalej, na začiatku priznali, že Tomáš vôbec nie je ich typ. Časom sa ich city zmenili a niektoré sa do nádejného ženícha dokonca aj zaľúbili...

Psychológ Aleš Bednařík v rozhovore pre markiza.sk analyzoval faktory, ktoré ovplyvnili správanie a emócie dievčat. „Na začiatku naozaj dievčatá nevedeli, kto ich bude čakať a mali rôzne predstavy o tom, ako bude Tomáš vyzerať."

"Som presvedčený o tom, že v prvé natáčacie dni museli byť dievčatá v zmenenom stave vedomia zo stresu. Nevedeli sa naplno sústrediť na Tomáša," povedal psychológ v rozhovore. A môže za to podľa neho jedna celkom konkrétna vec.

"Postupom času ale dievčatá zažili to, že Tomáš sa každej jednej vedel naplno venovať. Postupne si získaval ich sympatie, lebo sa správal presne tak, ako si ženy vyžadujú od mužov,“ myslí si psychológ a zároveň vyzdvihol Tomášov prístup. Na jednotlivých rande sa vedel sústrediť na každú jednu súťažiacu zvlášť a vždy venoval tej jednej vyvolenej všetku svoju pozornosť. Správal sa ako skutočný gentleman a to, čo diváci videli, bolo skutočné, na nič sa nehral. Postoj súťažiacich voči Tomášovi sa začal postupne meniť a mnohé sa nakoniec aj zaľúbili.