Marcela má len 25 rokov a už podstúpila niekoľko úprav na tele aj na tvári, čím sa vôbec netají, naopak to s úsmevom priznáva. Vyštudovala športové gymnázium v Banskej Bystrici, ktoré ukončila s maturitou a certifikátom trénerky basketbalu, ktorý bol donedávna súčasť jej života. 

SPOMÍNANÉ FOTO PRED ÚPRAVAMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Ešte predtým, ako sa prihlásila do show, pracovala ako cashierka v jednej z najväčších sietí kasín na Slovensku. ,,Milujem ženskosť , to ako sme vždy boli mužmi považované za podradnejší druh a aj napriek tomu sme tie silnejšie, sme matky, častokrát úspešné podnikateľky, študentky práv, medicíny, sme proste úžasné. Jedno čo máme ale spoločné chceme byt HOT, chcené a rešpektované práve tými mužmi, ale aj sebou navzájom. To vo mne vzbudilo víziu vlastnej značky spodného prádla. To je môj sen,“ povedala.

Práve to sa v poslednej epizóde nestrelo s pochopením, viaceré dievčatá ju pred Tomášom obvinili, že je v relácii iba z vypočítavosti, že sa chce len zviditeľniť, a tak spopularizovať svoj biznis. Ako to celé dopadne uvidíme už najbližšie. Zatiaľ si pozrite, ako sa postupom času zmenila a ako si už v tak mladom veku dopraje nemalé množstvo úprav. SPOMÍNANÉ FOTO PRED ÚPRAVAMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Marcela zo šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeFQaw7qF-M/