Ivanka si pred pár dňami objednala šperky u značky Lady Grey Jewelry, ktorá je za veľkou mlákou čoraz populárnejšia a ktorú založili dve šikovné dizajnérky Jill Martinelli a Sabine Le Guyader. Lenže keď majiteľky značky dostali exkluzívnu objednávku od skutočne prominentnej zákazníčky, rozhodli sa, že dcére Donalda Trumpa okrem zásielky so šperkami pošlú aj osobné poďakovanie, ktoré zároveň zverejnili na svojom Instagrame.

Čítajte viac:

Podnikavá mama: Ivanka Trump popri deťoch stíha aj predvolebnú kampaň

„Milá Ivanka, ďakujeme za vašu objednávku. Sme šťastné, že vám môžeme oznámiť, že výťažok z tohto predaja sme venovali spoločnosti American Immigration Council, hnutiu Everytown, ktoré bojuje za bezpečnosť a kontrolované držanie strelných zbraní, a tiež na prezidentskú kampaň Hillary Clintonovej. Veríme, že šperky Lady Grey vám urobia radosť,“ píše sa v odkaze na kartičke, ktorý dizajnérky osobne napísali a pripojili k zásielke.

Rozdielne politické názory

Aj keď majiteľky značky Lady Grey priznávajú, že objednávka od prominentnej zákazníčky im veľmi polichotila, v mnohých veciach s ňou nesúhlasia. „Naše sociálne aj politické rozdiely sú úplne odlišné od tých, ktoré vo svojej kampani prezentuje Donald Trump,“ vysvetlila hovorkyňa značky pre magazín Huffington Post a dodala, že spoločnosť Lady Grey si želala venovať získané peniaze organizáciám, ktoré zdieľajú podobné hodnoty. A tak je nad slnko jasnejšie, že originálne šperky, ktoré Ivanke doručili len pred pár dňami, asi krásna blondínka nosiť nebude.

Foto: Instagram/Ivanka Trump, Lady Grey jewelry

Čítajte viac:

Inšpirujte sa diétou podľa Ivanky Trump: Takto schudla po pôrode!