Na nablýskanom otváracom kole tanečnej šou Let´s Dance sa zúčastnil aj mníchovský podnikateľ Honzík Novotný. Ten pred sedmnástimi rokmi hľadal cez markizácke kamery svoju vyvolenú v ikonickej zoznamke Nevesta pre milionára. Nielenže si Honzík žiadnu pred rokmi nenašiel, ale ešte sa mu podarilo aj rozbiť manželstvo vtedajšej markizáckej hviezdy Marianny Ďurianovej a českého herca Libora Boučka. A úspech, zdá sa, nežne na poli lásky ani po rokoch, píše týždenník Šarm.

Pozrite si krásku, ktorá najnovšie tvorí pár s Honzíkom Novotným, v našej FOTOGALÉRII

Televízia sa tento projekt rozhodla resuscitovať a tak aktuálne divákom ponúka jeho pokračovanie pod vynoveným názvom Ruža pre nevestu. Role "Honzíka" sa chopil sympatický Tomáš Tarr, ktorý v hľadisku Let´s Dance sedel hneď vedľa Novotného. Dámy, ktoré bojujú o jeho srdce si však môžu hrýzť nechty a dúfať, že Tomáš si od Jana neosvojí žiadnu z rád. "Nech sa nežení," znela jedna z prvých.

Honzík si v zoznamke Nevesta pre milionára napokon žiadnu nevestu nenašiel. Zalovil preto v iných vodách.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Ešte áno," odpovedal s potmehúdskym úsmevom na otázku Markízy, či je ešte ženatý. V roku 2015 si totiž bral za manželku Žilinčanku Moniku, s ktorou má sedem a deväťročné dieťa. Všetci žijú v Španielsku. "To sa čoskoro zmení a budem šťastne rozvedený," šokoval novinkou zo súkromia donchuan, ktorý na príťažlivosti nestratil ani s pribúdajúcimi vráskami a šedinami. Práve naopak!

Pokračovanie článku na nasledujúcej strane.