Dali sa dokopy len pred tromi mesiacmi, keď sa spoznali na narodeninovej oslave ich spoločnej kamarátky, ale o pokušeniach už teraz vedia svoje. Aj preto, že prežívajú lásku na diaľku. Lukáš totiž hráva za hokejový klub v Poprade, Nela vedie svoju firmu na výrobu plaviek v Brne a striedavo žije aj v Bratislave. „Samozrejme, že mi Nela chýba, ale stále si voláme aj píšeme, a keď má čas, príde za mnou do Popradu. Ja ako športovec mám prísnejší režim, takže sa mi musí prispôsobiť ona. Ale verím, že jej to raz vynahradím,“ smeje sa Lukáš, ktorý vyzerá dobre v hokejovom drese a ešte lepšie bez neho.

Ženám sa jeho sexi imidž páči, takže pôsobí ako lepidlo na nežné pohlavie. „Áno, priznávam, že dievčatá sa mi samy ozývajú, píšu mi, posielajú svoje fotky, ale pre mňa to nebolo žiadne pokušenie, ani keď som bol single. A už vôbec nie teraz, keď som zadaný.“ A čo na to jeho nová láska? Keďže aj ona je atraktívna baba, dokáže si na seba slušne zarobiť, ani sebavedomie jej nechýba, svojmu priateľovi jednoducho dôveruje.

„My si niekedy tie správy a pozvania na rande dokonca ukazujeme a spolu sa na nich smejeme. A to, že mi napíše iný muž, vôbec neberiem ako pokušenie, ja som si predsa sama vybrala Lukáša a som verný typ,“ tvrdí rodáčka z Brna, ktorej v českých aj slovenských vodách prischla nálepka provokatérky. „Som taká odmalička, nikdy som nepatrila k hanblivým dievčatkám, ktoré zostali stáť v kúte,“ vysvetľuje sexi blondínka.

Obranca HK Poprad Lukáš Kozák (26) a jeho aktuálna frajerka Nela Slováková (28) sa našli.
Obranca HK Poprad Lukáš Kozák (26) a jeho aktuálna frajerka Nela Slováková (28) sa našli.
Zdroj: instagram

„Ale čo si budeme nahovárať, vždy je to tak troška póza a hoci dám na sociálnu sieť nejakú odvážnejšiu fotku, som úplne normálna baba, ktorá doma uprace aj navarí.“ A to na nej miluje aj Lukáš. Mňa na Nele zaujalo to, že je nielen krásna a inteligentná, ale má aj vlastný názor. Vždy sa máme o čom rozprávať a hoci vedie vlastnú firmu, vie si to zariadiť tak, aby zvládala aj domácnosť. Ochotne mi pripraví raňajky, uvarí večeru a pri tom manažuje svoj biznis. Lebo mne sa páči, keď je žena ženou, ale mala by mať aj vlastné ambície, nejaké ciele.“ Vlastne to vyzerá tak, že títo dvaja sa celkom našli, však?

Nela Slováková a hokejista Lukáš Slovák provokujú v spodnej bielizni.
Nela Slováková a hokejista Lukáš Slovák provokujú v spodnej bielizni.
Zdroj: instagram/nelaslovakova

Najväčšie pokušenie pre Nelu: Tiež som finančne raz hore a raz dolu, lenže pekným topánkam a kabelkám nedokážem odolať. A ešte milujem jedlo, Lukáš vraj nikdy nikoho nevidel jesť s takým apetítom, aký mám ja.

Najväčšie pokušenie pre Lukáša: Neviem si odoprieť hamburger. Nie klasický z fast foodov, ale naozaj kvalitný.

Viac provokatívnych fotografii dvojice si pozrite v našej FOTOGALÉRII.