​Ste pracujúca mama dvoch malých detí, ako sa vám darí skĺbiť prácu, starostlivosť o rodinu a domácnosť a voľný čas?
– Kto povedal, že sa mi to darí? (Smiech.) Veru musím priznať, že to nie je úplne jednoduché, ale to vie asi každá pracujúca mama, nie som žiadna výnimka. (Úsmev.) Mám šťastie, že mám podporu partnera, rodiny a v neposlednom rade výpomoc Miriam, bez ktorej si to neviem predstaviť, keďže s Filipom máme takú špecifickú prácu. Najťažšie na tom je manažovanie všetkých naokolo a okrem toho rozdeliť nejaký voľný čas pre seba, ktorého mám málo, čiže svoj čas delím na prácu a čas s deťmi. Relaxovať budem neskôr, dúfam. (Smiech.) Už som sa aspoň naučila, že si nechám pomôcť od okolia a nebudem si dokazovať, že všetko zvládnem sama.

Viac fotiek Nely a jej krásnej rodinky nájdete v našej FOTOGALÉRII TU

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfKMHA_LeFr/

Reagujú už vaše deti na to, keď vás alebo vášho partnera vidia na obrazovke?
– Myslím si, že posledný rok to začali viac evidovať. Už mi Lianka nehovorí, že chce ísť za mnou do „telky“ a prečo som aj tu, aj tam. (Úsmev.) Už sa iba pýta, prečo sa nemôže odfotiť s tými ľuďmi na ulici. (Úsmev.) Myslím si, že deti to vnímajú, ale nejako nevedia rozlíšiť, o čo vlastne ide. Je pre ne prirodzené, že nás vidia na obrazovke alebo v časopise, nijako zvlášť to doma neriešime.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CpIJwMsNdG1/

A čo ste zatiaľ odpozorovali, že majú deti po vás a čo zasa po Filipovi?
– Hektor stále niečo rieši, celý ja, Liana je bezproblémové dieťa, večný smejo, celý Filip. (Úsmev.) Máme to krásne podelené. (Smiech.)

Celý rozhovor s Nelou o jej práci, rodine, materstve aj plánoch do budúcnosti si môžete prečítať na webe magazínu Nový čas pre ženy.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjizsFYsIBh/

Viac fotiek Nely a jej krásnej rodinky nájdete v našej FOTOGALÉRII.