Ako píše portál eva.sk, tento obraz sa začal rozpadať. Manželia vedú na ostrove úspešnú realitnú kanceláriu. Ako portál Extra.cz informoval, Hájek z nej mal vypudiť ich spoločníčku Dianu Kallay a písať jej nevhodné správy, čo sama potvrdila. Ďalší zdroj odhalil, že manžel bývalej moderátorky proti sebe na Tenerife poštval množstvo ľudí a málokto sa s ním už chce stretnúť. Tieto odhalenia rozviazali jazyk ďalším! Hájkovým terčom mala byť aj Vladimíra Dvořáková, expartnerka pražského politika Filipa Dvořáka, ktorá má tiež biznis na Tenerife. Tá dokonca výhražnú komunikáciu posunula svojej právničke!

FOTO V GALÉRII

"S pánom Vlastom Hájkom som na základe jeho správania, ktoré bolo voči mojej osobe veľmi agresívne a prekročilo všetky morálne a ľudské hranice, ukončila nielen podnikateľské aktivity mojich spoločností Tenerife interior a Tenerife flores, ale aj všetky priateľské väzby. Pán Hájek nepozná v hrubosti hranice,“ povedala pre Extra.cz Dvořáková a dodala, že medzi praktiky Belohorcovej manžela patrí to, že ľudí, s ktorými sa rozkmotrí, začne vulgárne očierňovať medzi známymi.

"Nikdy som sa s takým prístupom nestretla. Je to každopádne toxická osoba, ktorej je lepšie sa vyhnúť a žiť si život podľa svojich predstáv a pravidiel. Citovať jeho vulgarizmy nebudem, to by bolo nepublikovateľné,“ povedala. Ďalšou osobou, ktorá sa nebála vystúpiť proti Hájkovi, je jeho dnes už bývalý dlhoročný kamarát, český milionár Richard Chlad.

"Zo strany Vlastu začali chodiť nechutné nočné hejty vo forme dehonestujúcich až päťminútových hlasových správ. Neveril som svojim ušiam. Ja by som si niečo také voči žene svojho kamaráta v živote nedovolil,“ dodal boháč s tým, že až teraz vysvitlo, že Hájek dourážal viaceré ženy. "Postihnuté dámy sa báli a mlčali. Všetko sa dostalo ale na povrch až po jeho vyšachovaní Diany Kallay z firmy,“ povedal Chlad. Redakcia Extra.cz Belohorcovej manžela kontaktovala. "Nie je to pravda, sú to kecy. S Alicou sa poznáme cez 25 rokov. Sme kamoši, to si potvrďte. A píšte si, čo chcete,“ odkázal Hájek. FOTO BENDOVEJ AJ TO, AKÍ BOLI HÁJEK A BELOHORCOVÁ KAMARÁTI S CHLADOM A JEHO PARTNERKOU, SI POZRITE V GALÉRII.