Na Instagrame ju sleduje takmer 160 tisíc ľudí, čo znamená už naozaj silný vplyv a dosah. Kedy začala vnímať Instagram ako nástroj nielen na komunikáciu s ľuďmi ale aj ako zárobok? ,,Niekoľko rokov som robila to, čo robím teraz úplne zadarmo, len s láskou k písaniu, foteniu, kreativite a estetike. Tak ako platí pri každej práci, tak aj pri tejto, že k tomu proste treba mať odvždy vzťah. Nedá sa robiť “influencersrtvo” nasilu len preto, že to teraz zarába peniaze," povedala nám svojho času influencerka.

FOTOGRAFIE S BRUŠKOM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Baby ju vnímajú ako fashion ale aj beauty queen, kedy sa stala takou milovníčkou módy?
,,Och, od mala! Pamätám si, že som sa hádzala mame o zem, keď mi dala do škôlky tráky, lebo som sa sama sebe v nich nepáčila. Vždy mi záležalo, čo mám oblečené a ako vyzerám, chcela som sa páčiť a podobať mamine, ktorá je neuveriteľne krásna žena."

Bývalá farmárka a dnes veľmi úspešná influencerka a podnikateľka Lucia "Lula" Gachulincová je už vydatá pani a čoskoro sa stane maminou. Na sociálnych sieťach sa pochválila krásnymi zábermi s manželom, pod fotkou sa jej okamžite začali kopiť pochvalné komentáre s gratuláciami. Pripájame sa a prajeme najmä veľa zdravia. FOTOGRAFIE S BRUŠKOM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.