Kardashianky do útoku

Najsledovanejšie partnerské vojny cez sociálne siete zviedli jednoznačne ženy z rodu Kardashianovcov. Celý svet s napätím sledoval nekonečné prestrelky medzi Kim a jej dnes už exmanželom Kanyem Westom. Jedna z nich sa týkala ich prvorodenej dcéry North, ktorá sa objavovala na TikToku, s čím raper a módny dizajnér nesúhlasil.

Najsledovanejšie partnerské vojny cez sociálne siete zviedli jednoznačne ženy z rodu Kardashianovcov.
Zdroj: Shutterstock

Na Instagrame dokonca vyzval svojich fanúšikov, aby mu poradili, čo s tým má robiť. Kim zareagovala, že jeho neustále útoky na ňu a jej rodinu sú zraňujúcejšie ako nejaké tiktokové videá. Kanye sa podľa nej len snaží manipulovať verejnú mienku. Pred všetkými ju tiež obvinil, že sa pokúsila na narodeniny uniesť ich dcéru bez toho, aby mu povedala, na akom mieste sa s ňou bude zdržiavať. Jeho posty a tweety nemali konca-kraja a verejne si kopol aj do všetkých mužov, ktorí sa po rozvode objavili po Kiminom boku. Najviac si to zlizol Pete Davidson, ktorého okrem iného obvinil, že jeho exmanželku a deti zatiahne do drog, ktorým holduje. Sestry sa, samozrejme, Kim zastali a adresovali jej exmanželovi uštipačné správy.

Najviac si to od Kanyeho zlizol Pete Davidson, ktorého okrem iného obvinil, že jeho exmanželku a deti zatiahne do drog, ktorým holduje.
Zdroj: Getty Images

Prepieraný bol aj rozvod staršej sestry Kourtney so Scottom Disickom a obul sa do nej aj jej ďalší milenec Younes Bendjima, ktorý pod jej fotku v bikinách napísal: „To je to, čo musíš ukázať, aby si dostala lajky?“ Krátko nato sa skončil ich reálny aj instagramový vzťah. O tom, že sestry držia za každých okolností spolu, svedčí aj insta-beef medzi Kim a Tristanom Thompsonom – (ex)partnerom najmladšej Khloe. Keď sa prevalilo, že Khloe podvádzal len pár dní pred pôrodom ich dcéry, adresovala mu niekoľko urážok a dvojica si nevedela prísť na meno a navzájom sa blokovala a odblokovávala na sieťach ešte dlho po kauze. Ak niekto využíva silu sociálnych médií naplno, tak sú to práve Kardashianky. Veľmi dobre vedia, že za nimi stoja milióny fanúšikov, ktorí sledujú každé ich slovo. Aj to, ktoré utrúsia na adresu iných osobností.

POKRAČOVANIE ČLÁNKU NA ĎALŠEJ STRANE.