Každý má svoju pravdu a nie je nič jednoduchšie, ako zapnúť mobil a vykričať ju do celého sveta. Odpoveď dotknutej strany na seba obvykle nenechá dlho čakať. A tak sme svedkami nejednej VIP vojny, ktorú môžeme sledovať doslova v priamom prenose. Obviňovania, slovné útoky a vyťahovanie najšpinavších detailov zo súkromia na sociálnych sieťach nie je ničím výnimočným a neraz sa k tomu znížia aj tie najväčšie hviezdy.

Kamaráti len naoko

Nie je žiadnym tajomstvom, že hviezdy seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall sa nemajú príliš v láske. Verejnosti to ponúkli doslova na striebornom podnose, keď Sarah vyjadrila na Instagrame sústrasť hereckej kolegyni po tom, čo jej zomrel brat.

Herečky zo seriálu Sex v meste.
Zdroj: Getty Images

Kim odpovedala nepríjemným príspevkom, ktorý znel: „V tomto tragickom čase nepotrebujem tvoju lásku ani podporu. Nie si moja rodina ani priateľka. Naposledy ti vravím, prestaň využívať našu tragédiu, aby si obnovila svoju povesť milého dievčaťa.“ A také veľké kamarátky to bývali pred kamerami, škoda.

Nevraživosť medzi hercami Vinom Dieselom a Dwaynom „The Rockom“ Johnsonom sa prejavila aj na pľaci počas natáčania Rýchlo a zbesilo 8.
Zdroj: Universal Pictures

Nevraživosť medzi hercami Vinom Dieselom a Dwaynom „The Rockom“ Johnsonom sa pre zmenu prejavila aj na pľaci počas natáčania Rýchlo a zbesilo 8. Odmietali vraj točiť spoločné scény a Johnson navyše v príspevku na Instagrame nazval niektorých svojich kolegov z filmu cukríkovými zadkami. Dnes už jeho príspevok na sieti nenájdete, pretože herec sa asi uvedomil a po čase ho zmazal.

Justin Bieber viedol dokonca instavojnu s fanúšikmi, na ktorého sa spustila lavína po tom, čo sa v minulosti rozišiel s miláčikom Ameriky Selenou Gomez.
Zdroj: Shutterstock

Internetové vojny neprebiehajú len na úrovni celebrít, ale aj po línii celebrita – fanúšikovia. Svoje o tom vie Justin Bieber, na ktorého sa spustila lavína po tom, čo sa v minulosti rozišiel s miláčikom Ameriky Selenou Gomez a začal randiť s modelkou Sofiou Richie. Ostro sa doňho obuli a Selena priliala tiež olej do ohňa, keď mu cez sociálne siete odkázala: „Ak nedokážeš zvládnuť nenávisť, prestaň zverejňovať fotky svojej priateľky. Malo by to byť výnimočné len medzi vami dvoma.“ Jeho reakcia na seba nenechala dlho čakať a obvinil Selenu, že ho aj po rozchode využíva, aby získala pozornosť verejnosti.

POKRAČOVANIE ČLÁNKU NA ĎALŠEJ STRANE.