Stretli sme sa v Prahe, kde zamilovaná dvojica žije, hoci Mach vyrastal v Uzbekistane a do Česka sa prisťahoval pred ôsmimi rokmi. Hovorí však peknou češtinou a okrem toho, že zbiera športové úspechy ako zápasník MMA, teraz má v rukách ešte väčší tromf. Krásnu Moniku Bagárovú, ktorá čaká jeho dieťa. Monike sa po súťaži SuperStar, do ktorej sa prihlásila ešte v roku 2009, pekne rozbehla spevácka kariéra, no v láske až tak veľa šťastia nemala.

„Už som si niečo preskákala, takže vo vzťahoch som bola opatrná. A na lásku na prvý pohľad veľmi neverím,“ smeje sa pri otázke, či sa do svojho priateľa zaľúbila na prvom rande. Dokonca to vraj nebolo ani na tom druhom či treťom, hoci prvý krok pri zoznámení urobila sama. „Šport nie je moja silná stránka ani zápasy a súboje MMA ma nikdy nezaujímali, ale sleduje ich manžel mojej sestry. On mi raz ukázal, že obdivuje jedného mladého fightera z Uzbekistanu. Vraj je to borec a poriadny frajer. Tak som si pozrela jeho fotky, jeho videá zo zápasov, niečo som si o ňom prečítala a celkom ma začal zaujímať. Páčilo sa mi, že je rodinný typ, že rozpráva o deťoch, že pomáha iným, a pred jedným zápasom som mu napísala. Zaželala som mu veľa šťastia,“ spomína speváčka na časy spred dvoch rokov. Makhmud, ktorého všetci volajú Mach, svoj zápas vyhral a chvíľku mu trvalo, kým odpísal tej krásnej, ale neznámej tmavovláske, ktorú dovtedy vôbec nepoznal.

„Pár dní sme si len vymieňali správy, potom si odo mňa vypýtal telefónne číslo a hneď mi zavolal. Osobne sme sa stretli až po niekoľkých týždňoch, pretože odletel do Uzbekistanu a určite to nebolo tak, že by sme sa jeden z druhého išli po prvom stretnutí zblázniť. Naopak, obaja sme potrebovali čas, aby sme sa oťukali,“ pokračuje Monika a jej partner prikyvuje. „Ja som vždy bol vo vzťahoch trošku pesimista a láske na prvý pohľad veľmi neverím. Vlastne, nikdy som neveril ani dievčatám, pretože ma sklamali. Až kým som nestretol Moniku,“ smeje sa sexi športovec a priznáva, že nakoniec do vzťahu obaja vhupli veľmi rýchlo. Už po dvoch mesiacoch začali spolu bývať. „Monika sa toho trošku bála, vraj či to nie je príliš skoro, ale presvedčil som ju, že takto sa aspoň lepšie spoznáme. Že nemá zmysel strácať čas."

Pokračovanie na ďalšej strane.