Dvadsaťpäťročná moderátorka nie je za mikrofónom žiadnym nováčikom. Napriek tomu, že štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave ukončila len minulý rok, skúsenosti už má z regionálnych médií aj z rádia Europa 2. V Teleráne ste ju mohli vídať už nejaký čas ako redaktorku a najnovšie tvorí spoločne s Matúšom Krnčokom moderátorskú dvojicu, ktorá bude divákom spríjemňovať skoré rána.

Viac o štýle Zuzany Čimovej si prečítate v novej EMME, ktorá vyjde začiatkom augusta.
Zdroj: ROBO HUBAČ


A keďže na obraze pôsobí vždy elegantne a má príjemný hravý dievčensky štýl, zaujímalo nás, ako vyzerá jej šatník a aké oblečenie preferuje v súkromí. „V lete sa snažím nosiť viac vzorovaných a farebných vecí. Inak som zladená väčšinu času do čiernej, bielej, šedej alebo béžovej. Na značky si príliš nepotrpím a mojím najobľúbenejším outfitom sú dobre sediace džínsy, biele tričko, čierna kožená bunda a baganče či tenisky,“ vraví s úsmevom Zuzana.

Zuzana Čimová
Zdroj: Instagram @cimovazuzana

V novom čísle magazínu EMMA, ktoré vyjde začiatkom augusta, nájdete článok o novej moderátorke Telerána. No už teraz môžete nahliadnuť prostredníctvom videa do jej skrine. Zuzana totiž na fotenie priniesla pár pokladov, ktoré jej šatník ukrýva. A medzi nimi sú aj svadobné šaty jej babičky, ktorá vraj bola veľká rebelka. Namiesto klasickej bielej totiž stavila vo svoj veľký deň na modrú farbu šiat. Pozrite na ne!

 

V móde má Zuzana Čimová rada minimalizmus, šatník si nedopĺňa nárazovo, ale skôr po etapách a na nakupovanie musí mať vyslovene náladu. Napriek tomu má aj ona svoje „slabé miesto“. „Jediná vec, v ktorej som nezastaviteľná v rámci nakupovania, sú topánky. Nie však klasické ženské ako opätky, čižmy a lodičky, ale tenisky! Tých mám naozaj veľa,“ prezrádza sympatická brunetka.

Viac fotiek novej moderátorky rannej relácie nájdete v našej FOTOgalérii.