Anglická herečka a modelka Cara Delevingne len nedávno priznala, že už štyri mesiace neberie drogy. Na odvykačku sa prihlásila po tom, čo uvidela svoje fotografie, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Cara v nedeľu na udeľovaní Oscarov medzi hviezdami žiarila a prítomným muselo byť hneď jasné, že sa po bujarom minulom roku vrátila do formy. Strach o herečku vyvolali fotky z augusta 2022, keď ju fotografi nafotili, ako sa prezlieka vo svojom aute pred miestnym shopom v Los Angeles.

Modelka a herečka Cara Delevingne na tohoročných Oscaroch.
Zdroj: Getty Images

„Nespala som. Nebola som v poriadku. Je to srdcervúce, pretože som si myslela, že sa bavím, ale v istom momente som si povedala: Okej, nevyzerám dobre. Viete, niekedy sa potrebujete pozrieť do očí realite, takže v istom zmysle boli tie fotky niečo, za čo by som mala byť vďačná."

Cara Delevingne pre Vogue o tom, aký vplyv na ňu malo uverejnenie nelichotivých záberov

Od krásnej modelky mala ďaleko

Fotografi Caru zachytili, ako sa pohybuje po priestore letiska len v ponožkách, strapatá a zjavne v pyžame. Topmodelka a jej zdravotný stav sa rýchlosťou blesku prepieral po celom svete. Dokonca jej najlepšiu priateľku, herečku Margot Robbie (32) videli, ako opúšťa po incidente Carin apartmán v slzách. Zjavne tak nešlo len o menší problém.

Cara je modelka a žena dvoch tvárí. Na akcii sa krátko po chaotických fotkách ukázala v totálne inom svetle. Doslova ako stelesnenie nádhery, štýlu a dokonalosti. Jej posledné vystúpenie vyvolalo doslova senzáciu. DNES VYZERÁ TAKTO!