Pozrite si jej NAJhoršie trapasy, ktoré sa stali!

Modelka a mamička dvoch detí v tomto nemá šťastie. Vždy, keď sa objaví na celebritnej akcii, prehliadke, či párty, prihodí sa jej nemilý trapas. Šikovný fotografi, ktorý držia prst na spúšti sú niekedy rýchlejší ako reakcie dokonalej Andrei. Veď na to tu sú... Nejeden krát sa stalo, že si mamička dvoch krásnych detí našla fotografiu poloodhaleného rozkroku na titulkách slovenských i českých bulvárov. Pamätáte si toto?

Ups...
Ups...
Profimedia.sk

Viac fotografií nájdete TU.

Modelka sa objavila v nádherných saténových šatách, ktoré jej postavu ešte zdokonalili, no návrhár, ktorý šaty ušil nemyslel na to, čo sa môže stať. Zvodný rozparok sa pri chôdzi ešte viac roztvoril a poodhalil aj to čo nemal. A tak vznikla nemilá fotografia, na ktorú Andrea určite nespomína v dobrom. Snažila sa dokonalo zapózovať nedočkavým fotografom a trapas bol na svete.

Andrea Verešová a jej najznámejšie trapasy. Poodhalený rozkrok, prsia, či udobrovanie manžela.
Andrea Verešová a jej najznámejšie trapasy. Poodhalený rozkrok, prsia, či udobrovanie manžela.
Emil Vaško

Viac fotografií nájdete TU.

Rozkroky známej modelky nie sú všetko. Otravní fotografi zastihli aj kúsok z jej pŕs, ktorý vykuknúť asi nemal. Andrea sa nestihla v zhone ani popraviť a fotka bola na svete. A nestalo sa to iba jeden krát. Andrea Verešová neodolala trendu, kedy si ženy pod sako nedajú nič a predvedú iba hlboký výstrih. Bohužiaľ, mnohé celebrity musia čeliť dotieravým fotografom, ktorým neujde ani mimická vráska na čele. Mamina a modelka je však vždy krásna, dokonalo zladená a príjemná. Jediné čo jej ostáva, je pousmiať sa nad tým. Veď komu sa ešte neprihodil trapas pred priateľmi, kedy by ste sa najradšej zahrabali pod zem, či? Viac fotografií a nemilých trapasov Andrei Verešovej nájdete v našej galérii.  

Čítajte viac:

Tie, ktoré plastiky netaja: Slovenské celebrity si dobrovoľne ľahli pod nožík a takto dopadli!

Fíha, tá sa nezdá: Má ich na sebe alebo nie? Odvážna Andrea Verešová sa ukázala na fotke bez...

Modelka Andrea Verešová prezradila svoje veľké tajomstvo: Vďaka tomuto vyzerá tak dokonalo!

Najväčšie trapasy celebrít, na ktoré len tak nezabudnú: Za toto sa budú hanbiť do konca života!

Krainová všetkých šokovala: Na sociálnej sieti zverejnila FOTO s rivalkou Verešovou

VIDEO: AU, to bolelo! Andrea Verešová sa počas Vianoc odviazala a skončila na zemi