„Do Kiky som sa zaľúbil ihneď pri prvých stretnutiach. Iskrilo to medzi nami a ja som vedel, že je to typ partnera, po ktorom som túžil celý život. A pri nás naozaj platilo – ani sme sa príliš nehľadali, a predsa sme sa našli. Kika bola od začiatku spontánna, bezprostredná, jednoducho na nič sa nehrala a to mi bolo veľmi sympatické. Dokonca na prvé rande prišla nenamaľovaná,“ dáva jej plusové body. A ako spomína na ich začiatky bývalá Miss Slovensko 2012?

„Motýle v bruchu to hneď neboli, pretože sme sa spoznali rok pred tým, ako sme sa dali dokopy. Musím sa však priznať, že sa mi už od začiatku veľmi páčil, on po rokoch tvrdí, že aj ja jemu,“ usmieva sa šibalsky. „Jedného dňa mi Kubo lajkol fotku na Instagrame a začali sme si písať a dokonca sa aj stretávať.“ A bum! Odvtedy sú spolu!

Žiari na všetky strany. Kristína Krajčírová má po pôrode dokonalú postavičku! Lepšie naozaj nikdy nevyzerala.
Zdroj: Instagram kristinakraj

„Získal si ma ihneď svojou bezprostrednosťou, pozitívnou energiou a úsmevom.“ So slovenským Justinom Timberlakom, ako ho na začiatku ich vzťahu „častovali“ slovenské médiá, je síce len tri roky, no za ten čas stihli svoj vzťah povýšiť na najvyšší level. Stali sa rodičmi malého Kubka, ktorý je pre nich stredom vesmíru.

„Obdivujem na Jakubovi jeho pracovitosť a usilovnosť. Urobil by čokoľvek, aby sa postaral o rodinu. Snaží sa, maká na sebe a chce nám dať všetko šťastie sveta.“ A aký je ich elixír lásky? „Vždy sa snažíme o všetkom porozprávať a nájsť riešenie. Snažíme sa pochopiť jeden druhého a nehanbiť sa priznať svoje chyby,“ konštatujú spoločne. „To robí veľkosť vzťahu.“ VIAC FOTO nájdete v GALÉRII. 

Kristína Krajčírová s milovanou rodinkou.
Zdroj: Instagram kristinakraj