Odvtedy už ubehlo niekoľko týždňov a krásnej blondínke stihlo bruško pekne narásť. Radosť z tehotenských kriviek neskrýva ani na sociálnych sieťach, kde ju sledujú tisícky fanúšikov. Po tajnej svadbe sa tak s manželom Matejom pomaly pripravuje na novú životnú etapu.

Mirka prezradila, že si toto obdobie vychutnáva a jeho súčasťou je aj pracovné nasadenie. „Ďakujeme ešte raz za krásne priania!!! Sme zdraví, pomaličky rastieme (tak že už to neukecám) a všetko je v poriadku! Tehotenstvo nie je choroba! Naďalej zostávam aktívna v divadle, koncertoch, aj keď už s menším obmedzením“, napísala pod jednou zo svojich fotiek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme ešte raz za krásne priania!!!💜🙏 veľmi potešilo , aj keď sama neviem , čo ma čaká🤦‍♀️ , ALE veľmi sa tešíme🥰😝🤰V každom prípade len ako info ➡️ post s “novinkou” išiel preto von , aby nevznikali zbytočné dohady a dezinformácie zo strany médií🧐 Chceli sme byť prví, ktorí to oznámia, tak ako sa patrí ☝️🤷‍♀️Nič iné za tým netreba hľadať👌.Len obyčajná radosť zo života💜Takže tak! Verím,že inteligentní ľudia to pochopili a tí čo nie , tak majú smolu 😅🤷‍♀️snažila som sa😂😂😂 Sme zdraví , pomaličky rastieme (tak že už to neukecám) 😂✌️ a všetko je v poriadku ! Tehotenstvo nie je choroba ! 😂Naďalej zostávam aktívna v divadle , koncertoch , aj keď už s menším obmedzením ☝️Budeme sa tešiť ak sa najbližšie uvidíme➡️ buď na Kremnických gagoch už túto nedeľu (25.8.) s predstavením CHROMOZÓM XX alebo 28.8. v @divadlo_la_komika v komédii TOPSECRET ! Majte krásny víkend 🌈☀️✌️

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼᵛᴬ (@partlovamirka),

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.