Od svadby prominentného páru ubehlo veľa času a rozprávka sa pomaly začala meniť na realitu. Fanúšikovia si už dávnejšie všimli, že Mirgová na Instagrame zverejňuje čoraz menej fotiek s manželom, a tak začali špekulovať, či sú ešte vôbec spolu.

Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ, si Peter našiel inú ženu. Dominika sa to údajne dozvedela až bulvárnych článkov a následne priznáva, že ich vzťah nefungoval už dlhšiu dobu. „Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil dobre informovaný zdroj z blízkosti dvojice. 

FOTOGRAFIE ZO ZANZIBARU NÁJDETE V GALÉRII.

Speváčka si po prevalení nevery zbalila kufre a odletela spolu s rodičmi a synom Peťkom na krásny Zanzibar. Jej manžel Peter zostal doma, navštevuje fitko a najnovšie sa dal aj tetovať.

Ich stories na sociálnych sieťach sú ale mätúce. Peter najprv prezdieľal fotku z tetovacieho štúdia, potom z miestnej reštaurácie a následne pridal video zo Zanzibaru, kde malý Peťko hrá futbal. Prezdieľal to z profilu svokry? Je tam však iný popis a vyzerá to, že je na dovolenke s nimi. Prečo to vôbec urobil? Všetko to iba hrajú, aby sledovateľov zmiatli? Posúďte sami, FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.