Keď v roku 2007 skončila v SuperStar za Vierkou Berkyovou druhá, nik nepredpokladal, že z Trnavčanky s piercingom v nose a tvrdou slovenčinou sa stane výrazná tvár nášho šoubiznisu. Postupne si budovala kariéru, počas ktorej sa stala mamou. Po tom, čo priviedla na svet syna Peťka, sa dlhšie obdobie pasovala s kilami navyše. Podľa jej slov túžila schudnúť tak veľmi, že si neraz poplakala. Nevzdala to a dnes je tenká ako prútik. Postavu ukazuje v odvážnych outfitoch, ktoré sme u nej v minulosti nevideli, ale aj na pikantnejších fotografiách.

Takúto Dominiku si pamätá len málokto FOTO v GALÉRII

„Musím sa smiať, ako ma niektorí v komentároch poúčate, ako mám vyzerať a čo by som ako speváčka mala pridávať na svoj Instagram. Vraj to už preháňam. No tak to ma mrzí, že nespĺňam vaše predstavy, ale, žiaľ, musíte si uvedomiť, že toto je môj profil, na ktorý si môžem pridávať, čo chcem a kedy chcem!“ odkázala schudnutá speváčka verejnosti, pričom niekoľkokrát zopakovala, že je hrdá na to, s akou postavou dnes vystupuje na pódiu. „Nehlásam o sebe, že som modelka a mám tip-top postavu, no je to pre mňa úspech, pretože som dosiahla to, čo som chcela. Vy sa občas nepochválite svojimi úspechmi? Divné,“ nešetrila kritikou.

Fyzickú kondíciu si Mirgová naposledy vylepšila, keď dva a pol mesiaca tvrdo trénovala, aby mohla nastúpiť do ringu v boxerskom zápase na podujatí Fight Night Challenge. Čo sa vizáže týka, Dominika si pred časom dala upraviť zuby. Nenosila klasický strojček, bijúci do očí, ale rozhodla sa, podobne ako moderátorka Adela Vinczeová či herečka Táňa Pauhofová, pre neviditeľný, ktorý je teraz veľkým hitom.

Súčasťou jej premeny bol aj dekolt, ktorý si dala prerobiť už pred dva a pol rokom. „Som mama, ktorá oddojčila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť lepšie. Áno, mám upravené prsia. Šlo o to, aby to nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo prvé, čo si na mne človek všimne. Nie, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, jednoducho som si šetrila euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja som mohla konečne chodiť bez podprdy,“ povedala po zákroku.

Ako sa za posledné roky zmenil vzhľad Dominiky Mirgovej, sme teda dali posúdiť odborníkovi, plastickému chirurgovi Patrikovi Paulisovi. Svoj názor vyjadril na základe porovnania starších a aktuálnych fotografií.

„Na človeka sa musíme dívať ako na estetický celok. Obzvlášť, ak máme porovnávať jeho vzhľad s odstupom niekoľkých rokov,“ začal Paulis zoširoka. Tínedžer sa podla neho vyvíja, rastie, navyše treba počítať zvlášť u žien s výkyvmi hmotnosti, tehotenstvom a podobne. „Dnes má pani Mirgová iste svieži, mladistvý look, pri ktorom nemôžeme vylúčiť ani niektoré jemné zásahy z oblasti estetickej medicíny, ako stimulácia kolagénu alebo hlboká hydratácia, ale tie by dnes už mali patriť do arzenálu antiagingových procedúr každej aktívnej ženy. Tvár vieme zúžiť bichektómiou, keď odstránime tukové telieska malým rezom z ústnej dutiny a efekt je podobný, ako keď schudnete niekoľko kíl. Ostrejšie kontúry pomôže dosiahnuť contouring - ideálne je kombinovať stimulačné a závesné nite, ako aj správne aplikovaná kyselina hyalurónová, ktorou môžeme aj dotvarovať pery.“

V prípade Dominiky Mirgovej upriamil plastický chirurg pozornosť najmä na centrálnu časť tváre. „Najnápadnejšia sa mi zdá zmena nosa, pri ktorej nemôžeme vylúčiť zásah plastického chirurga. Na druhej strane, dobre urobený mejkap alebo, lepšie povedané, jeho správna aplikácia nám dnes podobné úvahy o estetických výkonoch značne sťažuje.“

FOTO jej úplnej premeny nájdete GALÉRII