Zdá sa, že Dominika Mirgová už bolesť z manželovej nevery pomaly hádže za hlavu. Svedčia o tom aj nové zábery zo Zanzibaru, ktorými apeluje na všetky ženy. Vyzeralo to tak, že speváčka žila s Petrom Zvolenským v šťastnom manželstve. Ich sedemročné puto však narušila mladučká Klára.

Dominika a Peter tvorili pred svadbou pár už tri roky a spájal ich aj štvormesačný synček Peťko. Svoje áno si povedali v auguste 2015 a ich veľký deň vyzeral ako z rozprávky. Nevesta mala na sebe ručne šité korzetové šaty zo vzácneho hodvábu a diamantové šperky jej obdivovalo okolo 130 hostí. Šaty si požičala v butiku a dala za ne okolo 7-tisíc eur.

SPOMÍNANÉ FOTOGRAFIE BEZ ŠIAT NÁJDETE V GALÉRII

Len nedávno sa rozhodla zbaliť kufre a odísť v spoločnosti najbližšej rodiny a syna do exotiky a trocha si utriediť myšlienky. Ešte predtým teasovala pripravovanú hudobnú novinku s videoklipom, ktorý uzrie svetlo sveta už každú chvíľu.

“Výnimočné, silné a samostatné…také su ženy” Nech sú všetky na tomto svete šťastné," píše v popise fotografie, na ktorej vyzerá evidetne nahá. Slovíčko "samostatné" v sebe ukrýva možno viac, ako by niekto očakával. Je to odkaz pre manžela Petra, že odteraz bude samostatná aj ona? Je to dôkaz toho, že sa rozhodla definitívne od neho odísť? Uvidíme. SPOMÍNANÉ FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.