Dominika Mirgová sa vydávala ešte v roku 2015. Žiaľ, jej manželstvo aktuálne prechádza veľkou krízou a keďže je mediálne známa osoba, nevyhne sa tomu, že sa súkromie prepiera aj na verejnosti.

Po 10 rokoch vzťahu, z ktorých sú s bývalým futbalistom Petrom Zvolenským 7 rokov zosobášení, vyšlo najavo, že ju má údajne podvádzať. Dominika sa síce pre médiá vyjadrila ešte v deň prevalenia kauzy, doteraz však komunikuje len prostredníctvom sociálnych sietí a prihovára sa iba k fanúšikom a podporovateľom.

Kláru s novým účesom nájdete v GALÉRII

Pred pár dňami oznámila natáčanie nového videoklipu s názvom Wonder Woman a ako všetci z názvu pochopili, oslavovať má silu ženy a všetkého, čo zvládne. Viacerí to na sociálnych sieťach prezentujú ako mimoriadne vhodnú "marketingovú kampaň". ,,Náhodou sa prevalí nevera a náhodou vydáva novú pesničku. Naozaj???" znie v ironických komentároch.

Tak či onak, na sociálnych sieťach nezaostáva ani Klára, údajná milenka Zvolenského. Tá si za krátky čas stihla nazbierať 6 tisíc followerov a je zjavné, že je ostrosledovaná z každej strany. Fanúšikovia špekulujú aj o ich súperení na sociálnych sieťach. ,,Je to len o tom, že sa chcú teraz ukázať A ktorá je lepšia. Fakt ste im na to skočili," znie jeden z komentárov na Facebooku. Čo si myslíte vy? Kláru s novým účesom nájdete v GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: