Americký herec pôvodom z Iowy a jeho manželka, ktorá sa narodila na Ukrajine, našli svoj domov v luxusnom sídle na kopci nad Los Angeles. Budovali ho od základov a podľa vlastných slov na začiatku hľadali inšpiráciu najmä na Pintereste. V čase, keď so stavbou začínali, bola navyše herečka tehotná s ich prvým dieťaťom, dcérou Wyatt Isabelle. "Postaviť dom od základov nie je maličkosť. Buď vás to posilní, alebo zlomí," zverila sa Mila pre magazín Architectural Digest.

Viac fotiek z interiéru nájdete vo fotogalérii TU

Dom je ekologický a využíva solárnu energiu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cv5USleqmKs/?img_index=1

Našťastie, ich vkus je veľmi podobný a na väčšine vecí sa okamžite zhodli. "Chceli sme, aby dom vyzeral ako stará stodola. Ako niečo, čo tu bolo desaťročia a čo sa potom zmenilo na dom. Ale tiež to muselo pôsobiť moderne a relevantne," dodáva Kutcher.

Na dva a pol hektárovom pozemku sa nachádza hlavný dom spojený so stodolou, samostatný pavilón na grilovanie aj bazén. Počas covidu sa rozhodli vykopať aj studňu na zavlažovanie záhrady. V dome prevažujú rustikálne prvky, drevo, betón a sklo. Pri stavbe spolupracovali aj s renomovanými architektmi, ktorí ich predstavy premenili na realitu a útulný, moderný domov.

"Boli ako skutoční členovia dizajnérskeho tímu pri každom kroku tohto dlhého a komplikovaného procesu," vyjadrila sa architektka Stephanie Gerwin. Dvojici záležalo, aby bol ich dom trvalo udržateľný a ekologický, využíva tiež solárne panely na tvorbu energie.

Manželia spolupracovali aj s renomovanými architektmi.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cv5USleqmKs/?img_index=1

Dvojica, ktorá je v manželskom zväzku od roku 2015, sa pri zariaďovaní inšpirovala v rôznych kútoch sveta. Strieborné stoličky si Ashton zamiloval počas svojho výletu v Indii a dal si ich poslať do USA. Extravagantný 10-metrový krištáľový luster, ktorý visí v stodole, zase považujú za zábavný a nečakaný prvok. Potrpeli si aj na tie najmenšie detaily a vytvorili pre svoju rodinu perfektný domov a doslova architektonický skvost. Čo poviete?

VIAC ZÁBEROV Z INTERIÉRU ICH KRÁSNEHO DOMU NÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU