Vzťah Briana Austina Greena a Meghan Fox už roky nebol ukážkovým. Prvé vážne problémy sa v ich manželstve objavili už v roku 2015, keď herečka prvýkrát požiadala o rozvod, pričom uviedla nezmieriteľné rozdiely. V roku 2016 oznámila, že je znova tehotná, a tak bol rozvod čoskoro pozastavený. Tehotenstvo zrejme nebolo plánované, no napriek tomu sa rozhodli ostať spolu a dať ich vzťahu ešte šancu.

Megan Fox a Brian Austin Green začali spolu randiť, keď mala herečka len 18 rokov.
Megan Fox a Brian Austin Green začali spolu randiť, keď mala herečka len 18 rokov.
Zdroj: archív

Hollywoodsky pár prežíval istý čas opäť šťastné obdobie, no aj to sa po chvíli zmenilo a koncom mája oznámil definitívny rozchod. O dôvodoch sa rozhovoril samotný Brian, ktorý v podstate rozhodnutie manželky obhájil. "Povedala, že keď bola ďaleko a pracovala sama, cítila sa byť viac sama sebou a že si myslí, že by mala skúsiť takto fungovať aj naďalej," uviedol herec, pričom priznal, že slová manželky ho najprv veľmi ranili, no neskôr si uvedomil, že za jej úprimnosť sa na ňu nedokáže hnevať. "Nikdy sme si nič zlé neurobili. Ona bola vždy úprimná ku mne a ja som bol úprimný k nej. Mali sme skvelý vzťah, ja ju budem navždy milovať a viem, že ona bude navždy milovať mňa," dodala hviezda seriálu Beverly Hills 90210.

Ako sa však zdá, 35-ročná herečka sa z rozchodu spamätala omnoho rýchlejšie ako jej bývalý manžel. Svoje šťastie totiž našla v náručí 30-ročného repera Machine Gun Kellyho. Medzi dvojicou preskočila iskra údajne už na jeseň minulého roka pri nakrúcaní filmu Midnight In The Switchgrass, prišom spolu nakrútili aj poriadne pikantný videoklip k raperovmu songu Bloody Valentine. To, či si herečka vybrala dobre, ukáže až čas. S Brianom však podľa všetkého ostávajú priateľmi, keďže majú spolu tri krásne deti.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.