Nová kapitola života v megaluxuse

Čo môže futbalová legenda, ktorá si zvykla na reflektory svetových futbalových štadiónov, očakávať od svojho súkromného útočiska? V prípade Lea Messiho a jeho manželky Antonely nejde o žiadne obyčajné sídlo. Ich nová rezidencia je bezpochyby vznešeným príkladom luxusu a pohodlia.

V srdci slnečnej Floridy, kde luxus a pohodlie idú ruka v ruke, sa skrýva nový domov futbalovej legendy. Svet ihneď obletela správa o ich novej "americkej" adrese: zakúpili si ohromujúcu vilu v exkluzívnej komunite Fort Lauderdale na Floride, za pôsobivých 10,8 milióna dolárov.

Dobije aj Ameriku? Leo Messi so svojou pôvabnou manželkou a deťmi.
Zdroj: Archív

VEĽKÁ FOTOGALÉRIA: Detailné zábery Messiho vily nájdete v našej galérií TU.

Vila postavená v roku 1988, ponúka 8 priestraných spální, 9 štýlových kúpeľní, a priestory, ktoré vyžarujú nielen pohodlie, ale najmä neobyčajný luxus. Messiho rodina môže relaxovať pri vlastnom obrovskom bazéne alebo si dopriať športový zážitok v domácej posilňovni. Ak sa Leo rozhodne pracovať z domu, má k dispozícii kanceláriu, ktorá mu poskytne pokojný pracovný priestor.

Pre ich deti je tu herňa, kde sa budú môcť zabaviť. Keď sa však k tomu pridá obrovské domáce kino, kúpele, prístav pre dve lode či kuchyňa pre šéfkuchára, máme veľkolepé sídlo, v ktorom Messiho rodinka našla nový domov. Messi to nebude mať ani ďaleko do práce. Nová rezidencia sa nachádza neďaleko štadióna Inter Miami, tímu, za ktorý Leonard Messi v súčasnosti hrá. Nuž, ten si vie vybrať!

VEĽKÁ FOTOGALÉRIA: Detailné zábery Messiho vily nájdete v našej galérií.