Tamara Kramárová má našliapnuté na hviezdnu kariéru speváčky! Hoci jej spočiatku k popularite pomohlo známe meno, už dokázala, že si uznanie za svoju hudobnú tvorbu právom zaslúži. A teraz sa Tamare podarilo niečo, o čom snívajú hudobníci po celom svete!

Speváčka, ktorá študuje v anglickom Brightone neurovedu, sa nedávno stala súčasťou českej hudobnej platformy Spotify. Spoločnosť ju len začiatkom novembra predstavila ako ambasádorku svojho projektu. "Naša nová #SpotifyEQUAL ambasádorka Tamara Kramar má očarujúci hlas a v novembri navyše chystá veľké veci. Tak stay tuned (zostaň naladený," pozn. red.)" uviedla spoločnosť.

Fotky Tamary z Time Square nájdete v GALÉRII

Vďaka tejto spolupráci sa Tamara môže tešiť z úspechu, o ktorom asi ani sama nesnívala. "Toto sa stalo včera. Nebolo to ani na mojom zozname a tu to máme," napísala k fotografii Time Square, kde sa objavila jej fotka na obrovskom svetelnom billboarde. Po reklame na najrušnejšom mieste v New Yorku túži každý hudobník, takže hovoriť o obrovskom úspechu je na mieste.

S úspechom svojej dcéry sa pochválil fanúšikom aj jej otec Maroš Kramár. "Tamarka, gratulujem.❤️ Som šťastný a hrdý otec," napísal na Instagrame a gratulácie sa začali sypať.